Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hajhullás ellen milyen hatásos...

Hajhullás ellen milyen hatásos! Módszerek vannak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és erősen hullik a hajam mostanéban. Rendszeresen vasaltam, de már abbahagytam mert rájöttem hogy az volt az egyik fő oka a hullás kialakulásának. De mióta nem vasalom csak mégjobban hullik mint amikor vasaltam. Utánaolvasgattam már és legtöbb helyen a Varga hajcseppet ajánlják. Ám tudni szeretném, hogy van e más bevált módszer is? Olyat kersek ami anyagilag nem túl költséges azért. A házi trükkökre is vevő vagyok akár. Csak szeretném ha a hajam újra egészséges lenne és főként nem hullana!
2009. júl. 31. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már mindent kipróbáltam, semmi nem használt teljesen el vagyok keseredve, most jön az, hogy elmegyek hajgyógyászhoz.
2009. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs vashiányod? Szedj vastablettát és megláthatod hogy segít-e. (Nekem bevált)
2009. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A regenerációhoz több idő kell. Hónapok. Ha a vasalás okozta, még egy darabig hullani fog.

Amit nem ajánlok: A gyógyszertárakban lévő ingyenes hajvizsgálat. Az ott ajánlott drága termékek egyáltalán nem hatásosak.

2009. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nekem amikor ilyen problémám volt a b vitamin pótlás oldotta meg, nem használt se csepp se sampon..:) Vettem sörélesztő tartalmú étrendkiegészítöt, vagy biovannet, és abbamaradt a hajhullás, plussz még havonta nem 1cm nőtt a hajam hanem 2öt.:D Szóval lehet csak vitaminhiányod van... hamar elfog múlni.:)


14:50 szerintem menj el inkább simán orvoshoz vizsgáltasd ki magad, ha régóta hullik és nem múlik el semmitől, lehet valami más problémád van. (függ persze attól hogy hogyan hullik a hajad..foltokban egészben.. lehet a vérnyomás miatt, vagy vese, pajzsmirigy..stb) Ez is egy tünet lehet a betegségre.

2009. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15:03 köszönöm, kedves vagy. Csináltattam már teljes vérképet, vashiányom volt szedtem vasat minden rendben lett de hajam azóta is hullik. Nem foltokban, úgy mindenhol..
2009. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem írtam oda, hogy első voltam!


Kérdezőnek még annyit, hogy a kovaföld kapszulát is ajánlják sokaknak! És állítólag nagyon jó.

2009. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szió!


Nekem is elkezdett hullani, majd a vastablettát a sorbifer durulest ajánlották napi 1. Tudom, hogy vashiányom van, de még sosem tettem elleni semmit és itt az eredmény. Ráadásul a folytonos lila karika is eltűnt a szemem körül. A vashiány általába így szokott még jelentkezni.

Lényeg a lényeg, hogy szedem 1 hete ill. még használom a Schwarzkopf ACTIV F Hajszeszt napi 2x, reggel-este, és már enyhült is hálistennek.


Remélem tudtam segíteni =).

2009. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy még ajánlották, hogy hajmosáskor ne meleg vízben hanem langyosban mossam a hajam és masszírozgassam az ujjakkal a fejbőrömet, mert ugyan úgy hat a hajgyökerekre a hűvösebb víz, mint a bőrre. Frissíti, serkenti a hajhagymácskákat.
2009. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a fogaidat, mert egy rossz fog miatt is gyakran hullik az ember haja.
2009. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen Varga cseppeket használtam, és egészen elmúlt:D

Gógyászati boltban lehet kapni.

2009. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!