Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki használta már ezt a készítm...

Ki használta már ezt a készítményt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aloe Berry Nektar


Apró cisztát fedeztek fel 1-et a méhemben egyet a jobb petefészkemben. Azt olvastam erről a készítményről, hogy segít elmulasztani. Mennyiben igaz ez? Tapasztalatok?



2012. szept. 26. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sok jó tapasztalat van a Berryvel különféle problémákra. Ebben az esetben is segíthet, meg pár termék még jó lenne mellé. Ha érdekel, akkor szívesen küldök Neked pár tapasztalatot, ha írsz az emailemre: kasza.teri@gmail.com, meg ha szeretnéd azt is megírom, hogy hogyan tudsz a legkedvezőbben hozzá jutni. Itt sajnos nem tudom elküldeni. Egyébként hol olvastál a készítményről?

Üdvözlettel: Teri

2012. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindig is érdekelt az alternatív gyógyászat, hogy lehetőleg minél kevesebb szintetikus anyagot vigyünk be a szervezetbe. (Ez persze nem jelenti azt, hogy komolyabb baj esetén nem veszem be a megfelelő gyógyszereket.) Ugyanakkor kicsit szkeptikus is vagyok a dologgal, néha úgy érzem túlbecsülik a készítmények hatékonyságát. A másik dolog pedig az ára. Persze az egészségünkért semmi sem drága. :) De azért én sem vagyok úgy eleresztve anyagilag. :P Egyébként a Berryről egy barátnőm mesélt, aki szintén alkalmazza pl a natúr aloét.
2012. szept. 27. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyre több ember fordul a természetes dolgok felé, nem véletlenül. Örülök és gratulálok, hogy Te is közéjük tartozol! Nagyon sok mű dolgot, káros, időnként mérgező anyagokat megetetnek velünk, amiknek látszik is a hatása az emberek egészségi állapotán. Tökéletesen egyet értek Veled, hogy a gyógyszerekre is időnként szükség van, de nem csak azokat kell mindig mindenre bekapkodni. Az nem baj, ha szkeptikus vagy, én sem hittem el mindent. Ki kell próbálni és meg kell tapasztalni. Azért az jelent valamit, hogy már közel 5.000 magyar orvos is használja, ajánlja ezeket a termékeket és a világ 160 országában fogyasztják és mindegyik ország előírásainak megfelel, sok minősítéssel rendelkeznek. A Magyar Természetgyógyászok Szövetségének ajánlása is minden terméken megtalálható. Akkor már a barátnődnek is vannak bizonyára jó tapasztalatai. Valóban nem olcsók, de ha a hatóanyagukat is figyelembe véve hasonlítjuk össze más termékekkel, akkor messze olcsóbbak és akkor még a hatáskülönbségről, gazdaságosságról nem is beszéltünk. Ráadásul akár az áruk is megkereshető.Az ígért infókat elküldtem az emailedre.
2012. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!