Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyteának ilyen hatása lenne?

Gyógyteának ilyen hatása lenne?

Figyelt kérdés
Pár napja herbária nyugtató teát iszom ami tartalmaz: citromfű, macskagyökér, borsmentalevél, ázizstermés, galagonya, levendula virágot. Először is érzem a nyugtató , hangulatjavító hatását. Még 2 hét mire megkéne jönnie, de a melleim feszülnek, 2* akkorára duzzadtak, kis émelygés, és 1000* jobban kívánom a szexet. Először azt hittem terhes vagyok, de a teszt negatív lett. Vélemény?

2012. okt. 6. 12:22
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Az ánizstermés a ludas,mert fokozza a tejelválasztást, nem terheseknél is okozhat mellfeszülést, esetlek mirigyesebbnek és keménynek érzed tőle a melleidet.Ha nagyon zavar,akkor találsz olyan összetevőjű teát,amiben nincs,

pl citromfű+macskagyökér+galagonya.

De külön is megtudod ezeket venni és 1-1 arányban keverve tudsz maganak belőle teát főzni...

2012. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM HISZEM,H KÖZE LENNE A GYÓGYTEÁKHOZ ENNEK
2012. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönüm a gyors választ, hosszabb távon ez nem okoz semmi galibát?:
2012. okt. 6. 12:43
 4/6 anonim válasza:

Szia első vagyok.

Nem okoz, csupán a te szervezeted így reagál az ánizsra.Lehet,hogy az is közrejátszik,hogy nagyjából középidős vagy és ilyenkor az ösztrogén szinted is emelkedik amiről tudni kell,hogy nőhetnek és mirigyesebbek lehetnek tőle a melleid.

2012. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. okt. 6. 13:05
 6/6 anonim válasza:
Nincs mit :)
2012. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!