Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincferdülésre mi a leghaték...

Gerincferdülésre mi a leghatékonyabb megoldás? Kiropraktor, csontkovács?

Figyelt kérdés

Oldalirányba is megvan kicsit görbülve és hátul is van görbület. A tartásom nem vészes, de egyszerűen elfáradok, ha teljesen kihúzom magam. És van egy olyan érzésem, hogy ha nem lenne gerincferdülésem, magasabb is lennék. Ortopédusok max. gyógytornát javasolnának, de az nem valami hatékony eddigi tapasztalataim alapján, és sok-sok év lenne, mire egyáltalán látnék valami javulást... Ki, vagy mi tudna segíteni pár hónap alatt?


22f


2012. okt. 9. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj csodamódszert, hanem járj tornára, esetleg keress egy másik szakembert, ha az eddigi nem vált be.
2012. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Kiropraktikát/csontkovácsolást ajánlom, de itt fontos, hogy ne kóklerhoz menj, mert nagyon elcseszheti .

Húsz perc alatt a pokolból a mennybe jutottam.

Olyan fájdalmam volt, hogy már a nyakamat se bírtam mozgatni, aztán kezem-lában-hátam rendbe jött és jobb lett, mint új korában.

Ellenőrizd le, akihez mész és fontos, hogy nem kezelhet, ha pl. porckorongsérved van.


A sebészek összeszabdalnak, fájdalomcsillapitokkal tömnek, engem kevesebb, mint tízezer forintért a csontkovács rendbe hozott. Eszméletlen, mint ha húsz kilót ledobtam volna.

Egy bizonyos szint felett a masszázsok, gyógytornák szart se érnek.

2012. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LiLike♥♥ válasza:
Nekem is volt ilyen gondom. Javasolom a hátra és a gerincre kiterjedő jógagyakorlatokat, amiket otthon is el lehet végezni. Gyógytornát sem lenne rossz azért kipróbálni. Ha súlyosabb lesz a helyzet inkább a fűző lenne a legmegfelelőbb, amiben a legjobban Budapesten segítenek.
2012. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!