Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg idegi alapon fáj...

Valószínűleg idegi alapon fáj a vállam, és ebből kifolyólag több helyen is. Erre megoldás lenne a Thai masszázs, vagy a csontkovács?

Figyelt kérdés

Fáj a vállamnál, de ebből kifolyólag fáj a nyakamon is 1-2pontot, az állkapcsomnál, a bordámnál, meg az alkaromnál. Ezeken a helyeken muszáj elég gyakran nyomogatnom, mert fáj. Amúgy szedtem már rá sok féle gyógyszert, voltam mágneses kezelésen, gyógytornán meg fizikhoterápián is, de egyik sem hatott. A fizikho eléggé lecsökkentette a fájdalmat míg járnom kellett rá, de nem múlt el teljesen, sőt még jobban fáj mint előtte.

Erre megoldás lenne a Thai masszázs vagy a csontkovács?

A fekhelyem amúgy jó helyen van, volt pár hónapja itt egy hölgy, aki kimérte a házat, mert édesanyám miatt ki kellett mérni, a lábszáramnál fut keresztbe csak ilyen csík, de azt mondta az nem számít, meg a lábszáram nem is fáj.

19/F


2011. júl. 26. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ortopédián, reumatológián és neurológián már megvizsgáltak? diagnózis?


"A fekhelyem amúgy jó helyen van, volt pár hónapja itt egy hölgy, aki kimérte a házat, mert édesanyám miatt ki kellett mérni, a lábszáramnál fut keresztbe csak ilyen csík, de azt mondta az nem számít, meg a lábszáram nem is fáj. " az ilyen idiótaság meg a pénztárcátok súlyán könnyít csak, nem old meg semmit

2011. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze voltam orthopédián többször is, először 5éve mikor kezdődött az egész, de nem találtak semmit, utoljára májusban voltam, csináltak röntgent is, nem talált semmit, elküldött a neurológiára, de ott sem talált semmit, azt mondta lát valahol a röntgenen egy enyhe meszesedést, meg lehet később lesz valami porckopás, de ezeknek semmi köze a fájdalomhoz. A neurológiáról küldtek fizikhoterápiára.


A kimérést azt édesanyám csináltatta, mert jár természetgyógyászhoz, és ott mondták h méresse ki, amúgy lehet h pénzkidobás, lehet nem de 5rugó volt, annyit ki lehetett bírni szerintem.

2011. júl. 26. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

csontkovácsot egyáltalán nem ajánlom,

először menj el egy GYÓGYMASSZŐRhöz. (mivel ez is megéri a pénzét, kereshetsz olyat aki magánpraxist csinál)

(mindenképpen gyógymasszőrt keress, frissítő masszázs, thai masszázs nem elég)

Olvasom voltál fizikhon, aki felírta neked reumatológust, kérdezd meg, hogy van-e lehetőség masszázsra járni.


melyik vállad fáj? az is fontos volna tudni.

2012. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!