Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit kezdjek a derékfájásommal?

Marcus23 kérdése:

Mit kezdjek a derékfájásommal?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben munkát kellett váltanom, és hát ugye fent kell tartani a lakást meg a gyerekeket, úgyhogy természetesen az első munkára lecsaptam, és gondoltam, hogy mellette keresek a végzettségemnek megfelelő munkát. Szóval most árufeltöltő/raktárazó munkát végzek, és már az első hét után éreztem, hogy valami nincsen rendben. Gyakorlatilag non-stop fáj a derekam, reggelente egy fél óra szenvedés kikelni az ágyból. Először nem törődtem vele, azt hittem, hogy izomláz, de most már minden mozdulatra éles fájdalom hasít a derekamba, és így nem olyan könnyű az új állás keresése, pedig azzal is kéne haladnom. Voltam orvosnál, de azt mondta pihenjek és kaptam flector-t, de attól szó szerint rosszul vagyok. Valaki élt már át hasonlót? Mit kezdhetnék ezzel? Hogyan gyorsíthatnám meg gyógyulásomat?
2012. nov. 3. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az dicséretes, hogy orvoshoz mentél, de hogy a doki nem mondott diagnózist, már kicsit furcsa. Elkéne egy jóóó gyógymasszőr, vagy egy kiropraktőr, profi csontkovács aki az ő technikájával és a tanácsaival elősegítené a gyógyulást. De az nem jó megoldás, hogy felír valamit és se bú, semú, kicsit furcsa.

[link]

[link]

2012. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A férjemnek hasonló panaszai voltak, ő is elment orvoshoz és persze semmi értelmeset nem tudtak mondani, kapott mindenféle gyógyszert, de a hitünk tiltja az ilyen jellegű gyógyulást. Felkerestünk egy speciális terapeutát, aki fényterápiával és kristályterápiával foglalkozik. már a 3. kezelés után jobb lett az állapota. aztán a tv-ben reklámoztak ilyen fényterápiás készüléket, megvettük, azóta minden alkalommal használjuk mikor arra kerül a sor, nagyszerű eredménnyel. 50/L
2012. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még suliba járok, de nekem is borzalmasan sokat fáj a derekam. Néha nem bírok menni, halottak napjakor azt hittem meghalok úgy fájt. Lehet a front.

De mivel te végzel fizikai munkát,lehet megrántottad, esetleg menj el egy másik dokihoz, pihenj, vegyél a gyógyszertárba pihentető krémet, anyukám nekemlóbalzsamot adott,az ilyen zold takony féle dolog, de nekem elmulasztotta, illetve inkább csak megnyugtatta.

2012. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Juci79 válasza:
Én gyógymasszőr vagyok és tapasztalatom szerint heti 1 JÓ masszázs megoldja a problémát.
2012. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziasztok! én azért léptem be erre az oldalra hogy tudjak segíteni ,,, ... ugyanis gyogynövényekkel foglalkozom igen régota. víszére fekélyre ill izületi betegségekre csinálok kenőcsöket. nagyon jó eredményekkel aki ilyen betegségben szenved , nagyon szívesen segítek email julikunagota@freemail.hu további szép napot és jó egészséget...........
2012. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!