Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó a hónaljamban! Már...

Csomó a hónaljamban! Már feltettem egy kérdést arról, hogy mi lehet, azt kaptam válaszként, hogy a nyirokcsomó. Ez így most mi akar lenni? Mit kezdjek vele hétfőig amíg nem megyek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Reggel jött elő és azóta nőtt, pattanásban reménykedtem, de eléggé nagy ezért nem hiszem, hogy az... :S :(((

Ha magát a csomót mozgatom az odébb megy, és nem olyan kemény, de nem is puha. Hétfőig ha nem múlik el akkor elmegyek orvoshoz...van esélye h elmúlik ? Tudok neki segíteni valamivel ? Borogatás vagy valami nem jó rá ? Volt valakinek hasonló ? Hogy kezelték ? Ez komolyabb baj ? légyszi írjatok le mindent amit tudtok mert nagyon meg vagyok ijedve :(((


2012. nov. 2. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is ne pánikolj! Akármi lehet... majd ha az orvos rossz hírt közöl ráérsz aggódni, addig felesleges. Szerintem ne nyúlj hozzá, bár langyos kamilla borogatás ártani nem árt.
2012. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tuti,hogy nem nyirokcsomó.Főleg ha nőtt.valószínűbb a furunculus,ami pattanásféle,de sebészeti beavatkozást igényel.Ne bántsd,nem lesz vele semmi hétfőig.De menj orvoshoz,és kérj teljes vérképet is,főleg cukorra.

A borogatás jól hangzik,de ne legyen jéghideg.

2012. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem kb 3-4 napja volt ugyanilyen. Eléggé meg voltam ijedve, ezelőtt még sosem láttam hasonlót, nem is hallottam ilyenről. Gondoltam, várok vele pár napot, hátha javul. Olyan 2 nap múlva el is tűnt teljesen.

2012. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt illetve van. Én nem csináltam vele semmit, tehát nem borogattam vagy ilyesmi. Csak elmentem vele háziorvoshoz ő meg elküldött mammográfiára és ott csináltak UH-t is. De nem mondták végül hogy mi az csak hogy nem gond hogy ott van és majd egy év múlva ellenőriztessem megint.
2012. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam! Édes Istenem, remélem nekem is elmúlik ahogy az egyikőtöknek! Ha elmúlik akkor is menjek el az orvoshoz a biztonság kedvéért ?
2012. nov. 2. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne várj addig amíg talán elmúlik, hanem előbb orvoshz menj!
2012. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj orvoshoz, de addig se idegeskedj!
2012. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!