Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lábujj zúzódás? Mit javasoltok?

Lábujj zúzódás? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Ma tesin fociztunk, és összerúgtunk osztálytársammal. azóta eléggé fáj a lábam, a pillanatban annyira még nem fájt, azt hittem, tudom folytatni, de pár másodperc után rájöttem, hogy esélytelen. Azóta egyre jobban fájt, menni is sántikálva tudok, picit meg van dagadva, picit piros, más nincs, korlátozottan tudom mozgatni, behajlítani kb 2/3-ad-ig a normális állapothoz képest be tudom, de a másik irányba nem, így lépni nem tudok.

Tegnap volt a születésnapom, és hétvégén mennék Ausztriába élményfürdőbe barátnőmékkel. Mit tudok tenni, hogy addig javuljon?


2012. nov. 9. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűtő borogatás,(vizes ruha) felpolcolás ( ülve székre rakod, fekve megemeled egy párnával) Ha a köröm kékül, vagy látsz a bőrön sérülést áztasd Betadinba. Ha a bőr ép, Fastum vagy Diclac géllel kend be.

Jobbulást!

2012. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a jókívánságodért pedig még külön köszönet!:)
2012. nov. 9. 16:33
 3/4 anonim válasza:
Velem is volt ilyen , ugyanúgy tornaórám csak én a padlóba vágtam be aztán irány a sebészet törésgyanú miatt, 2 nap járásmentes aztán gyorsan javul , én kötést tettem rá.. meg persze krémet, maszíroztam ... ( fél éve történt, Azóta néha fáj, de kibírható :d :d GYÓGYULGASS !!!!! )
2012. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma egész nap borogattam, stb kicsit jobb lett, fáj, de hajlítani nagyjából már tudom, holnap még pihentetem nagyrészben.
2012. nov. 10. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!