Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van gyógymód a colitis ulceros...

Van gyógymód a colitis ulcerosa-ra (fekélyes vastagbélgyulladásra)?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban diagnosztizálták a betegséget nálam, egy hónap szenvedés után. Azóta már 2x cserélték a gyógyszereimet, mert nem hat egyik sem. Megkeseríti az életem, nem tudok iskolába járni.

Tudtok esetleg valamilyen gyógymódot rá?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. nov. 15. 07:31
 1/6 anonim válasza:

Helló!


Ha rákeresel a google-ban elég sok dolgot megtudhatsz a betegségről és a gyógyításáról, alternatív gyógymódokról.


De küldöm az alábbi linket, hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak, és kívánom, hogy minél gyorsabban újra egészséges legyél!

[link]


Üdv, Lujzi

2012. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm! Ez biztató, csak az a baj, hogy nagyon messzire van innen Budapest. De majd nézek a közelben hasonló gyógymódot

2012. nov. 16. 06:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom, hogy az orvostudomány mai állása szerint sajnos ez a betegség nem gyógyítható... Aktív és tünetmentes periódusokból áll, de vannak olyan módszerek, amelyekkel a tünetmentes időszakok ideje meghosszabbítható. Nálam nyáron diagnosztizálták a betegséget, de gyakorlatilag már 4 éve fennáll. Saját tapasztalatom szerint a tudatos étkezés, bizonyos ételek elkerülése (nálam a tejtermékek, sajnos több gyümölcs, zöldség, fűszeres-zsíros ételek)sokat segít. De ezt neked kell majd kitapasztalni, hogy neked mi a jó. És persze a megfelelő gyógyszer... [link] oldalon mindent megtalálsz a betegséggel kapcsolatban, és mivel itt mindenkinek ugyanaz a betegsége, hasznos tanácsokat is kaphatsz!

Kitartást és tünetmentes napokat kívánok!!

2012. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem is colitisem van. A gyógyszerek rajtam sem segítettek, így elkezdtek nekem egy biológiai kezelést, ami úgy tűnik hatásos. A gyógyszer neve Remicade. Ha van kérdésed nyugodtan írj privit.
2012. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
apumnak vlt és anyu hosszas keresgélés után találta meg a lósóska mag nevű gyógynövényt és abból kellet teát innia apumnak nem tudom meddig de ezt a gyógynövény boltban elmondják valami fertelem íze volt de 3 éve tünetmentes
2012. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is kerülök bizonyos ételeket, utóbbi időben meg csak zöldséget, gyümölcsöt ettem, meg barnarizst.

A gyógyszerektől sokkal rosszabbul vagyok. Az oldalt nézegettem, megyek végig a fórumokon.


A kezeléssel kapcsolatban írok privátot.


A teát ismerem, régóta alkalmazzuk hasmenésre a családban, most is azt iszom minden nap, de nem sok változást jelent.


Köszönöm a tanácsokat, aranyosak vagytok, hogy időt szántatok a válaszírásra. :)

2012. nov. 18. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!