Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cisztás fibrózis "betegségnek"...

Cisztás fibrózis "betegségnek" mindenféle gyógymódja érdekelne! Elsősorban esetek érdekelnének, hogy kiknek sikerült eddig teljesen felgyógyulni belőle, és hogyan?

Figyelt kérdés

Mindenféle tanács érdekel! Táplálkozás, elixirek, gyógynövények, prama nadi, reiki, remeték, gyógyítók, táltosok, modern orvoslás, stb!


[link]



2012. nov. 3. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kigyógyulni belőle, mert ez egy génhiba. Majd ha a génterápia használható lesz és elterjed, akkor talán meg lehet gyógyítani.
2012. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Genetikai betegség, nem hinném, hogy bárki meggyógyult belőle :(


azt pláne nem hinném, hogy itt bárki ésszerű tanácsot tud adni. Sajnálom :((


Orvosok mit mondanak?

2012. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne, hogy gyógyítható!
2012. nov. 3. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez tök jó. Tényleg. De majd szólj másnak is!


Vagy egy csomó ilyen csoport, meg egyesület, aki ezzel a betegséggel foglalkozik, keresd meg őket.

2012. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
esetleg elérhetőséget róluk?
2012. nov. 3. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


és gondolom, van még. gugliban keress rá, én is ott találtam.

2012. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 IceReni válasza:

Nagyon szép dolog hogy hiszel benne, de nem lehet gyógyítani :(

viszont nagyon ok módszer van amikkel jól karban lehet tartani, illetve mindenkinél más ez a betegség, van olyan aki teljesn normális életet tud élni...

2012. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
átlag éltet korok és statisztikák is érdekelnének
2012. nov. 3. 16:52
 9/10 IceReni válasza:

Az csak elkeserítene :( A statisztikák átlagok elég szomorúak, egyénileg kell nézni a dolgokat.

Sajnos van aki már a tizenéves kort sem éri meg, viszont vannak teljes életet lő felnőttek is. Mindenféle statisztika vagy általános adat csak meg fog ijeszteni, ha neten keresel rá csak szőrnyű dolgokat fogsz olvasni. Amúgy kérdezz bátran :)

2012. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Megkérdezhetem, hogy nálatok/nálad (vagy aki miatt feltetted a kérdést) hogyan derült ki a betegség? Azóta mi történt? Nagyon megköszönném a válaszod.
2013. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!