Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Állandóan erősen pislogok és...

Állandóan erősen pislogok és fáj a szemem. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy erősen? Nem inkább sokszor? Nem egészem értem.


Mindenesetre én úgy tudom, hogy az jó, ha az ember sokat pislog, és nem folyamatosan mereszti a szemét valamire, mert úgy kevésbé romlik a szeme.

2012. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet alergia.Menj vele orvoshoz....
2012. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 islander-nik válasza:
Lehet, hogy kicsit begyulladt a szemed de te azt hiszed , hogy csak a sok dörzsöléstől pirosabb(pl lehet allergia, vagy porosabb volt párna amin aludtál, esetleg állatszőr került az ágyneműre), lehet hogy száraz lett a szemed- ez idősebb korban előfordul. Ha nem múlik el egy-két nap alatt sima kamillás lemosásra (egy nap 3x-5x mossad le) érdemes orvoshoz menned.
2012. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 masni1 ***** válasza:
A szemorvos majd megmondja!
2012. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Elsősorban: a szemorvost ne hagyd ki!

Addig pedig vegyél "műkönnyet" a gyógyszertárban és szükség szerint cseppentsél!

2012. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szemészet egyértelműen!

Illetve tenni azt lehet ellene, hogy elmész az említett helyre és megvizsgáltatod magad és csináltatsz szemüveget amit valószínűleg fel is írnak majd...

2012. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem mindenképp menj el orvoshoz. A szemed valószínűleg azért fáj,mert nem tud jól fókuszálni, és az erőlködéstől kifárad. Ez ellen védekezik a könnyekkel is szerintem.

Jobbulást kívánok

2012. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!