Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta valaki a mellékvese-t...

Próbálta valaki a mellékvese-támogató kúrát?

Figyelt kérdés
Nagyon soknak tűnik benne a testsúlykg-nként 4000 mg C-vitamin, főleg 3 hónapig minden nap... Egyébként is érdekelnének a tapasztalatok.
2012. nov. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem naponta elosztva kellett a 4000 mg C vitamint.Egy ideig ment,mert mellette meg több vitamint kellett szedni,de mar elegem volt,es a gyomrom is kezdett fajni.Azota nem tartom.
2012. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az nem zavar, hogy a 4000 mg-ból csak kb. 600 mg fog hasznosulni? A többit lehúzhatod a WC-n a vizelettel együtt.
2012. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt írja is, hogy elosztva kell szedni. De a többi vitamin is nagyon soknak tűnik. Akkor nincs is jó tapasztalatod?
2012. nov. 16. 20:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves Kettes válaszoló! Kérhetlek, hogy normális hangnemben írjál? Pont azért kérdezek, mert érdekelnek a vélemények, vagy az, ha valaki többet tud nálam erről.
2012. nov. 16. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek biológiai tények, NEM szívódik fel több és kész. Így működik a szervezet, amire nincs szüksége nem hasznosítja, kiválasztja a vizelettel a vízoldékony c-vitamint. Bőven elég a napi max. 1000 mg, ha többet szedsz csak a pénzedet pazarlod.
2012. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam, 45 kg-nként kell a 4000 mg...
2012. nov. 16. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsö valaszolo vagyok,nekem ezt a kurat termeszetgyogyasz allitotta össze.Az orvosomtol nem kapok labor beutalot,ilyen kivizsgalasra.A sok vitamint kurat abbahagytam,olvastam valahol,egy szemely betartotta,es 3 honap mulva sem volt jobban.En most ugy csinalom,vigyazok az etkezesre,pl. a B-Komplexet elhasznalok egy dobozzal,es utanna sokaig nem szedem,ugyanigy a c vit.,ha eszembe jut,egy 1000 pezsgötabl.megiszok.
2012. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon erdemes megnezni!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU

A 2:02:02 oranal epp a C vitaminrol.

2012. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erdemes vegignezni Dr.Lenkei G. a C vitaminrol szolo elöadasat is a You Tube-n.
2012. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!