Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A grapefruit kivonat jó lehet...

A grapefruit kivonat jó lehet prosztata gyulladásra (kisebb fertőzésekre? )? Esetleg C vitamin injekció? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vagy 2 hónapja szedhettem össze "valamit" mert azóta fáj, igaz már majdnem elmúlt, mikor kevesebbet ittam utána rá is terjedt a vesémre(orvos(okat) már többször felkerestem).

Székletminta negativ lett, de mégis ráterjedt a vesémre, ez valami, hurutos dolog lehet.Lehet azért nem múltak el mert nem tudtam végigcsinálni 2 antibiotikumos kúrát a belek érzékenysége miatt, gyógyszerek, vitaminok csípik.Na ezért gondoltam a c vitamin injekcióra is pluszba a grapfruit mellé, mert ha jól tudom a C vitamin is öli a bacikat. Bár felírt a doki egy harmadikat is, de ha nem tudom beszedni akkor befektet kórházba, azt meg nem szeretném.Szóval hátha van valami alternatív gyógymód.Ahogy több folyadékot iszok már enyhült a fájdalom, nem kibírhatatlan...stb. Vagy teák? (kamilla, csalán, borsmenta?)



2012. nov. 23. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A szájon át szedett C-vitamin "csípte" a vesédet(vagy a beleidet)?Mert úgy az intravénás valóban jó megoldás lenne.Jó megoldás,de az orvosok közül kevesen gondolják így.Az antibiotikum mindig kézenfekvőbb nekik.

A C-vitamin így is úgy is fontos,ahogy a sok folyadék is(!!)és a vörösáfonya is gyors megoldást hoz ilyenkor.Baktériumölő még a fokhagyma,a kakukkfüvet pedig ülőfürdőként(is)ajánlom!Az erős antibiotikum kúrák sajnos könnyen kisöprik a védő baktériumflórát,amitől a fertőzés még makacsabb lehet.Probiotikumot pont ezért érdemes szedni mindenféle makacs fertőzés esetén.

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen csípte a C vitamin és az antibiotikum is.Időnként szoktam probiotikumos kúrát csinálni.Folyadék alap, most napi 5 liter, mert azért kicsit is fályó vesével nem bírok dolgozni.Teázok is(csalán, borsmenta).


Köszi a választ.

2012. nov. 26. 09:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Tegnap próbáltam éppen az ilyen lassú felszívódási C vitamint.Na az nem csípte, csak vesém fájt még jobban.

Segített is a prosztata gyulladásban, nem is igen fáj, csak mint mondtam a vesém még jobban fájt egy kicsit.


A vese ilyenkor mindenre érzékeny?

Volt már vérvételem és elvileg a vesémnek nincs baja, csak magas a fehérvérsejtszám.Gondolom a fertőzéstől.

2012. nov. 26. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ilyenkor mindenre érzékeny-e a vese,de mindenesetre nagyon érdekes,hogy a C-vitamint így megérzi(urológusok is javasolják)ráadásul a nyújtott hatásút...bár ki tudja milyen elven működik ez odabent,egyesek nem érzik bizonyítottnak az időszemcsés megoldást,én pedig tartózkodom az ítélettől,de inkább maradok a gabona alapú,illetve a bioflavonoidos C-vitaminoknál.Régebben nem volt érzékeny a veséd a C-vitaminra,csak mostanában?
2012. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki kezdek helyre jönni .Tudok, szedni ilyen filmtablettás antibiotikumot és vesék is okésak lesznek úgy érzem.És a C vitamínnal sem lesz bajom, mert tegnap reggel megint megpróbáltam és nem fáj tőle.Biztos csak valamilen bakteriális fertőzés.Köszi a választ.
2012. nov. 30. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a stabilizált Aloe Vera tőzegáfonyás ivólevét fogyasztani. Az a prosztata és a veseproblémákban is segíthet. Sok C vitamin is van benne. Van nagyon jó természetes alapú probiotikum és OGYI-s gyógynövény kivonat kimondottan prosztataproblémákra. Ha érdekelnek a részletek,akkor szívesen elküldöm emailben. Jobbulást!
2012. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!