Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Most mi lesz velem?

Most mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Van egy óriási problémám!! Májtisztításról van szó. Olvastam egy oldalon hogy kell 100g keserűsó, 1,5dl olivaolaj, 2db grapefruit meg 8dl víz.

Úgy volt hogy 2dl vízhez kell 25g só, 2, 4, 6, illetve 8 óránál kell meginni. Meg ittam a 2 illetve 4 órási adagot, de nem történt semmi.

Ekkor meg akartam keresni az oldalt ahol olvastam, de egy másikon kötöttem ki. Itt megtaláltam ugyan azt a kúrát, de teljesen más adagokkal. Azért írok végül is mert drasztikus az adagok közti különbség, és nem akarom hogy vissza üssön a dolog.

Itt ugyan annyi vízhez 4 evőkanál sót írnak csak, ami max. 25-30g összesen, én meg ennyit ittam egy adaggal.



2012. júl. 5. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, úgyis fosni fogsz :D
2012. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most akkor álljak le a sós löttyel és már igyam az olivaolajat?? Mert elméletileg meg van a mennyiség ami kellett.
2012. júl. 5. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem állj le az egésszel :D a májtísztitás nagy hülyeség...
2012. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert annak biztos több értelme van ha valakinek az auráját tisztítják meg nem?? Ennek legalább van valami értelme.
2012. júl. 5. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kúrák nem csak az egészségedet hanem az életedet is veszélyeztetik. A véreddel együtt a májadat is tudod tisztítani. Két hetes csalánteakúra, ami ugyan elsősorban a vesékre hat, de a véren át a májat is tisztítja, aztán két hét szünet,és megint kúra. Szerintem 3-4 alkalomnál többször ne ismételd a kúra ciklust. Mégiscsak gyógynövény.
2012. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!