Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vérkeringés probléma egyértelm...

Imike78 kérdése:

Vérkeringés probléma egyértelmű tünetekkel, van rá "természetes" gyógymód?

Figyelt kérdés

A rövidtávú memóriám zavaraival kezdődött évekkel ezelőtt. Mostanra szinte rendszeres a végtagzsibbadásom (javában a kezeim), állandósult a fülzúgásom, és mindig fázom, akkor is, ha a körülöttem lévők pólóban vannak, Én meg pulcsiban. (Az erekciós problémáimat nem is említem)

Elkezdték a kivizsgálásomat, de Írországban élek, és miért is ne, először neurológushoz akarnak küldeni, amire lehet, hogy 1 évet kell várnom. Szóval addig is érdekelne mit tudok tenni az ügy érdekében. A Bilobil-t próbáltam, de tartós eredményt nem értem el vele. Valahol láttam méz-fokhagyma, vagy hasonló keverék elkészítését, de most nem találom. Tud erről valaki pontosabban? Van valakinek más ötlete?



2012. dec. 1. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Végy 5 db citromot. Héjával együtt turmixszolod össze,+30 db fokhagymagerezd ezt is turmixold össze. Egy liter vizet felforralsz, és bele öntöd a fokhagymás citromot, felfőzöd. Vigyázz könnyen kifut. Üvegekbe öntöd, és folpakkal lefeded, majd rá csavarod az üveg fedelét. Napi egy decit megiszol belőle éhomra. 1 hónap után már javulás kell, hogy beálljon.

Ha nem bírod meginni, öntsd bele 2 dl vízbe úgy még jóízű is. Nem leszel tőle fokhagyma szagú se, mert a citrom leköti a foghagyma illóolaját. Igyál sokat, legalább napi3 liter folyadékot.

2012. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pichnogenol tartalmú étrendkiegészítőt szedj, valamint B vitamin komplexet magas hatóanyagtartalommal!
2012. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

imike----78 éves is vagy vagy csak egy kitalált szám? Nem mindegy hogy mennyi idős vagy.


Nagyon sok gyakorlati tanácsom lenne úgy a gyógynövényekkel mint az öngyógyítás különböző módozataiban. De ehhez meg kell keresnek két már fennlevő és befejezett blogomat. Abban vannak fejezetek amelyek csak azzal foglalkoznak.

[link]

[link]


egyébként a naponta fogyasztott fokhagyma az jó értágító és fertőtlenítő. Ha valamit nem értesz, nyugodtan kérdezzél ott a blogban-- válaszolok rá. azért nem ártana ha egy EKG nézetnél legalább-- mert a fázósságodat a szív gyengesége is okozhatja

2012. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az első volt az szerintem, amit kerestem, de mami dolgait is átnézem... A nevemben a 78 a születési évem! :)
2012. dec. 3. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Bilobil helyett a Ginkgó Plust próbáld ki, sokkal hatásosabb, több mindent tartalmaz.Javítja a hajszálerek keringését, az oxigén ellátást ,a fülzúgást , memóriát stb.A végtagzsibbadás is keringési problémára vezethető vissza. Erre nagyon jól használható az L-arginint és egy csomó antioxidánst, vitamint tartalmazó por. Ezzel a családomban is jó tapasztalatok születtek. Minden keringéssel kapcsolatos problémán javíthat, így az erekciós gondon is. Ebben más gyógynövény alapú termék is segíthet. Ha esetleg érdekelnek a részletek,akkor emailban szívesen elküldöm.
2012. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.Írok hát ha még olvasod.


Nálam a magnézium hiány okozta ezeket a tüneteket.Egy egyszerű vérvételből ezt megtudja az orvos állapítani.

Szia :)

2015. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!