Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen természetes módszert a pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés
6 éve használok a bőrgyógyász által felírt különféle kencéket az arcomra, és már le szeretnék ezekkel állni, mert úgy gondolom, hogy nem lehet túl egészséges hosszú éveken át antibiotikus szerekkel kenegetnem magam, ezért szeretnék vmilyen természetes gyógymódot.
2012. aug. 17. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Hallottam a teafaolajról, de mivel zsíros a bőröm, attól félek, az olajtól még zsírosabb lenne. Esetleg van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2012. aug. 17. 11:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilcsi néni fekete szappanját tudom szívből ajánlani. Évekig küzdöttem a pattanásokkal,és ez volt kb az utolsó mentsváram. Nem olcsó, 2600 forintért vettem a pici flakont,júniusban,de mivel annyira kevés kell belőle,a háromnegyede még megvan! Egy apró borsónyit nyomsz a kezedre,vízzel felhabosítod, felkened,én addig hagyom magamon,míg zuhanyozok,aztán lemosom,tiszta langyos vízzel. És csak este használom, (elvileg kétszer kéne,de úgy érzem,nekem elég egy alkalom naponta)két hét alatt nagyon látványos eredménye lett,eltüntette a hegeimet is! Nem hittem benne nagyon,mert én is kentem rájuk mindenfélét,de tényleg szinte csodaszer. Hozzáteszem,kevesebb csokit eszem,meg chipset,mert azoktól is kipattogsz, és iszonyatos mennyiségű vizet iszom,és ezek így beváltak. Próbáld ki,szerintem nagyon megéri,nekem teljesen helyrejött tőle a bőröm,gyönyörű,tiszta és üde lett!
2012. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi,hogy a vállamra meg a hátamra is szoktam használni, azoktól is kezdek megszabadulni! És ami még bevált nálam, az élesztős pakolás egy kis tejjel,az kiszárítja a friss pattanásokat! Sok sikert neked!
2012. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

étrend váltás a legjobb gyógyszer. kerüld az állati eredetű élelmiszereteket, az adalékanyagokat tartalmazókat, a tej és tejtermékeket, sajtot. Egyél minél több zöldséget, gyümölcsöt. Ihatsz méregtelenítő teát.


Segíteni fog.


Járj rendeszeresen szaunázni

2012. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :) Ilcsi néni fekete szappanjáról már hallottam jókat mástól is, ki fogom próbálni!
2012. aug. 17. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy egyes etelek miatt kipattogni,akkor azokat hagyd el(etrendvaltas) es en is azt mondom,napi minimum ketszer,reggel-este,szappanos vizzel arcot mosni.
2012. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GeriMan válasza:

fehér agyagpor+méz pakolásként felkenni kb 30perc

vagy gyógyiszap szappant

2012. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!