Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jó Voll-diagnosztikus/elektroa...

Jó Voll-diagnosztikus/elektroakupunktúrás szakember Budapesten?

Figyelt kérdés

Én Némethné Mártánál voltam ( [link] első mérés 7000, utána 5000 Ft. Utókövetés 3 havonta esedékes. Ő gyógynövénnyel dolgozik, mások homeopátiás készítménnyel. A gyógynövény szerintem jobb.


Szerintem Márta jó szakember (írjátok, hogy ez fontos: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas.. - egyetértek), de kíváncsi vagyok, ki van még.


2012. dec. 12. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy rakás:
2012. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magánban kaptam ezt a felsorolást:


[link] Kecskés Gabriella

[link]

[link]

[link] Molnárné Bíró Erzsébet

[link]


Persze ez csak egy felsorolás, nem írta az író, hogy bármelyikkel jó/rossz tapasztalata lenne.

2012. dec. 16. 15:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Mami,


Egyáltalán nem a kínai akupunktúráról beszéltem, hanem a Dr. Reinhard Voll német orvos által kifejlesztett elekroakupunktúrás módszerről és különböző alkalmazásairól.


Nincs semmi különösebb betegség, amit meg kellene oldani, egyszerűen csak elmúltam 30, és szeretném jobban érezni magam. Ez így rendben van neked?


A nyugati világban ezt a megközelítést, a szeretnéd jobban érezni magad, nem betegséget akarsz megoldani, wellnessnek is hívják.


Érdekes a blogod ( [link] Remélem, nem volt titkos a link.

2012. dec. 16. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsoroltakhoz még hozzátenném ezeket az intézményeket

[link]

[link]


Az összes felsorolt mind nagyon tapasztalt orvos-gyógyító, ahol a munkájukat a legnagyobb elismerés mellett végzik.

2012. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!