Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ágyékgombás panasz esetén mi...

Ágyékgombás panasz esetén mi a teendő hogy hamar elmúljon, és ne is térjen vissza? Lent.

Figyelt kérdés
Még kollégiumban jött elő, gondolom a közös zuhanyzó oka. Egy időben elmúlt, nem volt probléma vele, de újra előjött és elég kellemetlen. Ráadásul most ismerkedek egy lánnyal is, szóval mihamarabb el kéne hogy múljon. Gyógyszereket néztem, online is 3-4 ezer ft-ok, mit lehetne megpróbálni ami végleg kiölné? Nagyon kellemetlen a probléma, és az is hogy itt fel kellett hogy tegyem a kérdést, még anonimként is... kérem segítsetek.
2013. jan. 2. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
pl el lehet menni orvoshoz...
2013. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz kellene menned, s ha visszatérő, akkor a cukrodat is megnézethetnéd. Nem törvényszerű, de gyakori kísérőbetegsége a bőrgombásodás.

Azért kell az orvos, mert az ágyéki gombásodás gyakori okozójára nem hatnak a vény nélkül kapható kenőcsök, tablettát is csak orvos írhat fel. Pár nap alatt eltűnik, de nem szabad ekkor még leállni a kezeléssel, azt tünetmentesen is végig kell csinálni. Sajnos receptre sem olcsó a tabletta.

2013. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


A legjobb,doki írta , bár vénynélküli, viszont ha hagyod terjedni a gombát, megmarad a helye. Párom így járt, már nem gombás sok éve de a helye ott van amit a bőrön okozott.

2013. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elolvastam a leírást. A melléhetások számossága és súlyossága elrettentene a használatától.
2013. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is használtam ezt a naturlandos oldatot. Semmi gond nem volt vele.

Azért írnak mindenfélét a tájékoztatóba, hogy még véletlenül se tudd őket perbe fogni.

2013. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyos ez a megijedés. Minden gyógyszerre ráírják azt is, hogy halált okoz...mert ha véletlenül elüti a használóját a busz, akkor tuti a gyógyszer a gond mert attól nem figyelt....furcsa, hogy ezt ma nem tudják az emberek.
2013. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah és ha valóban olyan degenerációt okozna akkor nem adnák ki az "algopyrin vényre adható csak " világban vény nélkül ;)
2013. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!