Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tartásjavitó párnát...

Milyen tartásjavitó párnát vegyek a kislányomnak, az iskolapadba? Kicsi gerincferdülése van

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolapadba párnát? :O Hát... Izé, érdekes. Amúgy a lányodnak inkább a nehéz táskától romlik a tartása, emlékszem nekem is kegyetlen sok könyvem volt mindig, amit cipelni kellet a hátamon, ez tette tönkre :(
2009. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már tavaly is vittek párnát,gondoltam kellemest a hasznossal....
2009. aug. 26. 14:03
 3/6 A kérdező kommentje:
halottam már róla,de mi Pestől messze egy kis faluba lakunk...
2009. aug. 29. 11:00
 4/6 anonim válasza:

Ha már van "egy kicsi" ferdülése, legjobb a gerinctorna. Erősíteni kell a hátizmokat, hogy jobban tudják tartani a gerincoszlopot!

Legjobb az úszás, mert ott minden izom működik, ezáltal erősödik is!

Nagyanyáink "seprűnyeles terápiája" bizony nem is volt olyan butaság!! Csak most már ciki!

Sajnos a vidéki iskolákban kevés az úszási lehetőség, de ha megoldható ez lenne a legjobb, legegészségesebb dolog!

Az intenzív gerinctorna még mindig kivitelezhető, nem szabad sajnálni rá az időt!!!!

2009. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hallottam egy gerincjavito parnarol, direkt ulomunkat vegzoknek van kitalalva. Persze a gyerekek is ide tartoznak. Az MBT cipoket is forgalmazo ceg csinalja, es nagyon erdekes kis parna ez. Probald ki, es megerted miert. Nagyon jo, es abszolut odefigyel a tartasra. Szerintem keress ra a google.hu. Tobbet nem tudok, de ha nem surgos akkor utanajarok az ismerosomnel. Remelem segitettem,
2009. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,nem találtam ,ez a párna olyan amibe levegő van?Egyébként jó,hogy felhivtad a figyelmem ezekre a cipőkre!!!
2009. szept. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!