Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyogyito megoldast...

Milyen gyogyito megoldast esetleg gyogytornat javasolnatok kezdodo gerincservre? Babat szeretnek, de ez megakadalyoz benne. Mielobb helyre szeretnek jonni, hogy 1honapon belul tervezhessuk a babat. Koszonom elore is.

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr.
2013. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló finom fogalmazva is tévedett.

Gerincsérvre McKenzie terápiát fejlesztették ki. Gyógytornász kezel ezzel, akkor, ha van szakirányú tovább képzettsége. Ha felmész pl. az orvostudakozo.hu ra ott vannak fenn kifejezetten gerincsérvre szakosodott gyógytornászok, ingyenesen kérdezhetsz tőlük is. Jobb, mint ha laikusok ökör véleményére hallgatnál.

2013. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de én is január közepétől szenvedek vele -már 2 hónapja-, és eddig nem szerettem volna beavatkozást, de ha igaz, jövő héten meg is műtik. Az orvosom szerint, ha babát akarok, mindenképpen kell vele valamit kezdeni, mert a súlytöbblet csak rontani fog rajt (halkan megjegyzem? közben az 1. lombikom sikertelen lett ez idő alatt:(, szeretném hinni, hogy nem ezért...)
2013. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
...ja, és még az előzőhöz annyit, hogy a 2 hónap alatt túl vagyok a gyógyszereken, a "kemény fekhelyen (vagy földön) való fekvésen, kipróbáltam a gyógymasszőrt, az akupunktúrát és a csontkovácsot is....Nekem csak 1-2 napos segítséget jelentett:(, pedig nincs kiszakadva se.
2013. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szia. en nyar ota szenvedek vele. nkem sokat segitett a sulyfurdo es masszazs, de meg nem az igazi.

En semmikeppen nem mutom meg magam, csak vesz helyzetben. Megjegyzem engem is elkuldtek sebeszetre, de nem fogom vallalni, nagyon sok rosszat hallottam rola. Ha csak januar ota szenvedsz vele nem kene mutesd magad, meg probalkozni kene McTornaval.sok jot hallottam rola.

2013. márc. 22. 22:02
 6/8 anonim válasza:
2-3. voltam és újra írok, mert már 2 hete, hogy meg is műtöttek. Az az igazság, hogy az eredménye engem is meglepett, mivel már ki is volt szakadva!!! Az orvos elmondása szerint egyébként 95 %-ban visszahúzódik a sérv, és 5 %, hogy nem...és persze az enyém már az életben nem húzódott volna vissza. A műtét előtti tüneteim között ott volt a szinte állandó lábzsibbadás, lábgyengülés, "érzékkiesés" és sántítás is...Azt nem mondom, hogy most már futok (nyilván 2 héttel a műtét után senki sem tud), és még szokott fájni is (kb. 6 hetet mondanak felépülési időnek, ami nálam biztos több lesz), de annak ellenére, hogy én is "műtétellenes" voltam nem bántam meg, és persze nem is bénultam le a műtét következtében sem (amitől szerintem mindenki fél!)...Összegezve: a torna biztos jó, -majd én is kipróbálom, hiszen ezután majd vigyáznom kell a gerincemre és meg kell erősítenem a hátizmaimat is, leginkább, hogy a kiújulás esélyét minimálisra szorítsam,- de én nem hanyagolnám el a helyedben, pláne a babaprojekt miatt.
2013. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szia. koszi, hogy irtal. Orulok, hogy jol vagy mutet utan. Ezek szerint gerincserved volt?

Nekem meg nincs csak kezdodik. Egyebkent mostanaban ugy 1honapja egeszen jol vagyok, aztan nemtudom meddig tart. Mindenesetre kozben babas lettem. remelem minden rendben lesz.

Jobbulast kivanok!

2013. ápr. 8. 21:17
 8/8 anonim válasza:
Sajnos, csak most láttam a válaszod! Örülök, hogy te is jobban van....pláne, hogy babát vársz! GRATULA!!!:)) Remélem hamarosan én is ezt írhatom magunkról!:) Minden jót nektek!!
2013. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!