Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Végbéltályogra milyen gyógymod...

Végbéltályogra milyen gyógymodot javasolnátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ORVOST!!! Másképp úgy elszúrhatod, hogy ey esetleges sipollyal egész életedben szenvedni fogsz! A ráknak is adsz egy esélyt.
2010. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen az elsőnek igaza van.engem háromszor műtöttek végbél körüli tályoggal és csak a 3. sikerült!Bár én akkor mentem el dokihoz amikor már se ülni se menni nem tudtam normálisan!Ha már fáj és nagy akkor még ma menj el dokihoz mert ez nem játék sajna.. Nekem a gerincem alján volt szerencsére nem ott...De tényleg menj dokihoz!

hova valósi vagy?

2010. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már az orvos megnyitotta,és folyik is belőle az a gennyes váladék,aminek ki kell tisztulni.Kamillás ülőfürdőt csinálunk,de jó lenne valami ami még jobban elősegítené a gyógyulást!
2010. okt. 6. 09:06
 4/6 anonim válasza:
hát én is azt csináltam minden nap meg azt hiszem betadine vagy lehet hogy azt akkor amikor már nem csak felnyitották!Remélem neked begyógyul!!!Nekem 1 évig nem gyógyult be jártam kötözésre meg minden aztán ujra kellett műteni!De remélem neked nem kell :)
2010. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifakadt tályog bethadinos fertőtlenítés és tetrán vagy bepanthen hámosító nagyon hatásos.
2010. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már megint megműtötték,és vagy 10centis vágást csináltak,amit napjában többször mosni kell? De hogy fog az így magától begyógyulni,kérdem én?!Nagyon mély vágás,nagyon durva!Szerintetek összeforrik?azt olvastam egy hónap a gyógyulási idő.De ezek az orvosok szinte semmit nem mondanak!
2010. okt. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!