Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Goji bogyót ki ismeri? Hogy...

Goji bogyót ki ismeri? Hogy fogyasztjátok? Tea vagy magában?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van jo vagy rossz tapasztalata legyenszíves leirni! Valóban ilyen egészséges? Mennyi idő után tapasztaltok valamit?

2013. febr. 1. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg más néven ismeri valaki akkor még nevezik farkasbogyónak vagy lícium gyümölcsnek! :)
2013. febr. 1. 22:20
 2/8 anonim ***** válasza:
A goji-bogyó a Lycium Barbarum cserje gyümölcse. Tényleg hívják farkasbogyónak , de nehogy összetéveszd a hazai (mérgező) farkasbogyóval. A bogyót Kínában és Tibetben is fogyasztják nyersen, gyógyteába , kompótba keverve, levesbe főzve. Jómagam szkeptikus vagyok a mindent gyógyító csodaszerekkel szemben , de összetevői alapján tudom javasolni fogyasztását . ( Nincs benne semmi olyan összetevő , ami káros lenne! )
2013. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...pár napja eszem hol magában hol joghurtba keverve.eddig semmi változást nem érzek,ha lesz valami jelentősebb változás kiirom! :)
2013. febr. 4. 19:54
 4/8 anonim válasza:
én több éve eszem rendszeresen , milyen változást akarsz elérni vele ??? nagyon jó mert egészséges de olyanokat ne várj tőle , hogy fogyni fogsz vagy dús lesz a hajad, stb....
2013. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
lemaradt hogy én teába teszem, vagy magában eszem meg.
2013. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem abbamaradt tole a hajhullasom, gyorsabban is nott.:)
2014. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt mondjátok már meg légyszi, hogy pontosan hogyan kell elkészíteni a teáját. Hány szem bogyó, mennyi vízbe, milyen forró vízbe, és mennyi ideig kell áztatni benne. Utána le kell e szűrni, vagy benne hagyhatod, és megeheted a magokat!!!!
2015. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
joghurba teszek kb 3-40 darabot és kikanalazom.
2015. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!