Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » WoW függő a tesóm. Próbáltuk...

WoW függő a tesóm. Próbáltuk már egy csomószor leszoktatni, és féltünk/félünk, h kárt tesz magában, ha leáll. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 20:08
 1/6 anonim válasza:
55%
figyelj ez az egyben nem fog menni. szoktassátok át valami lazább dologra aztán arról is egy még lazábbra és igy tovább. hány éves?
2011. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 nemsokára
2011. nov. 12. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
én letörölném a gépről a wowot és eldugnám a cd-t is. vagy a wow- mappából kitörölnék valami fontos fáljt!
2011. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mucki válasza:

Ha tényleg függő, akkor ne "házi" megoldásokkal próbálkozzatok, hanem inkább keressetek fel egy szakembert, hiszen nem a tünetet kell kezelni (mert ezzel csak azt éred el, hogy még inkább függő lesz, avagy valami teljesen másfajta függőségre tér át), hanem a függőség okát kell megkeresi és megoldani. A család szerepe szerintem a megértés, az odafigyelés, próbáljatok meg vele beszélgetni, illetve azon gondolkodni,hogy mitől lett függő (unatkozik, nem foglalkoznak vele, több figyelmet akar, stb.). Lehet, hogy ha ezeket a körülményeket megváltoztatjátok, pl. több közös program vagy valami hasonló, az máris segít.

De laikusként ne diagnosztizáljatok (nem is biztos, hogy függő, csak túl sok időt tölt vele), és főleg ne próbáljátok saját erőből "kezelni".

2011. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vele nem lehet beszélni.....ide ideggyógyász, pszichológus kell
2011. nov. 19. 20:48
 6/6 anonim válasza:
A helyedben olyat belevernék a fejébe hogy összasz a rná magát !! Nekem ne foglalja el a gépem ha nekem is kell valamit csinálni!
2011. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!