Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Herpeszre valami okosság? Ha...

Kriszti77 kérdése:

Herpeszre valami okosság? Ha nincs gyógyszertár nyitva? Mitől mulik el a leghamarabb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 17:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az a leghatásosabb rá, úgyhogy szerintem hétfőn vegyél egy herpeszkenőcsöt a patikában, de amiről még tudom, hogy lehet használni rá, az az aloe vera, több kenőcs is tartalmaz, lehet van is otthon, de nagyon sok nő ilyet használ, esetleg ha van valakinek a rokonságban, akkor kérj kölcsön és használd addig.
2013. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kondor Judit ***** válasza:
Nekem magától is elmúlik 1-1.5hét múlva,szerintem a kenőcs felesleges kidobás.Most majd sokan lehurrognak de ez az igazság.Mert azt mondják,hogy ha érzed akkor kell elkezdeni kenni/baromság/inkább jöjjön ki mert ha vissza folytjuk rosszabb lesz.
2013. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Hát, kedves utolsó nem lehurroglak, igazad van, magától is elmúlik, csak nekem rohadtul nem mindegy, hogy másfél hétig villogok herpesszel a számon vagy pár nap alatt helyrejön a herpesz kenőcs segítségével.

Van akit azért zavar esztétikailag.

2013. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Kondor Judit ***** válasza:
Pár nap?1-2nap ez hülyeség
2013. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát magátol kb egy hét mire elmulik de nagyon zavar és fáj
2013. febr. 2. 17:24
 6/28 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy 1-2 nap alatt elmúlik?

Azt írtam, hogy pár nap. Ami ha valakit kicsit is zavar külsőre, annak nem mindegy, az a pár nap is sokat jelent, amennyivel előbb elmúlik kenőccsel, mint az nélkül.

Meg valóban nem mindenkinek kellemes érzés, hogy ott van.

2013. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

Jujj első!

Bár ne írtál volna be,a "tanácsoddal" pont hátrébb volna szegény kérdező.Ez,hogy kölcsön kérni?!Persze,tátongjon a kölcsön kért kenőcsön a vírus,aztán passzoljuk vissza,hogy köszi :D

Nem csodálom,hogy itt tart az emberiség.

Fúúú...


Kérdező!

1.Immunerősítés (kiváló a kókuszolaj rá+a herpeszt is kinyírja)

2. Legyen mindig sószappanod otthon (szintén jó rá,meg még sokmindenre)

3.Ha nőci vagy,menzesz tájékán gyakrabban szokott előjönni,az immun gyengeség miatt.

És akkor megint első pont...

2013. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%

Úristen!!!Ki mondta, hogy a tubussal kell a szájára kenni? Esetleg a tiszta kezével az ujjára nyomni, amit aztán a szájára ken.

Már ne is haragudj, hová tart a világ, ha valaki ilyet gondol?

Tudod múltkor Tetran kenőcsöt kértek tőlünk kölcsön egy kisfiúnak, akinek a kis kukacát kellett kezelni vele, de hétvége volt, így nem volt nekik otthon, így kölcsön adtuk, ők meg visszaadták. Eszembe nem jutott olyat feltételezni, hogy egyből a kukacára kenték a tubussal és ezért kidobtam volna!

2013. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs nyitva gyógyszertár. Az ügyeletes patika mindig nyitva van!
2013. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Első!

Jah,ti ilyen kölcsön kérős-adók vagytok... :/

Már szóra sem érdemes,hogy valamibe ki kellett volna nyomnod azt a kenőcsöt,aztán úgy szívességet tenni.

Máskor gondolj rá...édes mindegy miről van szó.

2013. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!