Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kónikus limfoid leukémiát...

Kónikus limfoid leukémiát (CLL) állapítottak meg egy családtagomnál aki 56 éves. Minden információ jöhet;kiegészítő kezelés, kezelőorvos, kórház, bármi ami segíthet?! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

A diagnózist 2012.augusztusban állapították meg. Mondanom sem kell, letaglózott. Anyukám 56 éves. A kezelést most, februárban kezdik el. Mire számíthatunk? Mivel tudok én neki segíteni? Minden infó jöhet; gyógygombák, italok, gyógyfüvek, .

Köszönöm segítségeteket.


2013. febr. 3. 13:25
 1/4 anonim válasza:
[link] ezt nézd meg itt megtudhatod !
2013. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a vörös szőlő mag lisztet(örleményt) tudom neked ajánlani! Nekem is egyik ismerősöm sajnos leukémiás, de mikor szedte, a tünetek alig jelentkeztek nála! Bio boltban lehet beszerezni, és nem is drága. Én fél évvel ezelőtt vettem 20dkg volt 2000, de most csak sima egyszerű csomagolásban kaptam, és fél kg volt 2000 ft.
2013. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Édesapámnál 2009 decemberében I. stádiumú B-CLL-t diagnosztizáltak.

Elküldöm a tea receptet, amiből azóta is MINDEN NAP 2L-t megiszik, és csak kontrollra kell járnia, ami vérkép ellenőrzésből és néha UH-ból áll.

Ez egy indolens, ún., időskori betegség, lassú lefolyású, de figyelni kell.

Biztatni is érdemes az illetőt, hogy pszichésen jól álljon a kérdéshez!!!

Az első időkben az étrenden is érdemes változtatni:

[link]


Tünetei vannak?

Izzadás, szédülés, gyengeség? Sárga arcszín, különösen a szem körül? Nyirokcsomó duzzanatok? Máj, lép megnagyobbodás?

A stádiumtól is függ a kezelés!!!


A teakészítés szabályairól:


Semmiféle fém szűrő- vagy eszköz nem használható.

Legfeljebb a két liter vizet lehet fény edényben felforralni, aztán egy (vagy két) porcelánkancsóban leforrázni két púpozott műanyag(!) kanálnyit a keverékből.

A mérést is műanyag mérlegen, az összekeverést pedig pamut asztalterítőn végezzék.

Ajánlatos mindjárt dupla adagot bekeverni, mert macerás a kevergetés... Vegyen fel hozzá szájmaszkot, mert szállnak a részecskék és még egy óra múlva is tele lenne az orra vele. Ez az összes kellemetlenség a teával, innen már csak a jó része jön.

Forrázás után 20 percig állni hagyja, aztán műanyag teaszűrőn át leszűri, és bármilyen üveg(!) edénybe rakja! Termoszba nem tehető!


Javasolt teakeverék:


20 g fehér üröm

30 g csalán

20 g veronika

30 g bodzavirág

15g orbáncfű

25 g közönséges galaj

30 g körömvirág

15 g pitypanggyökér

25 g cickafark

30 g vérehulló fecskefű

25 g réti legyezőfű


A fenti teakeverékből egy púpozott teáskanálnyit számítunk ¼ liter vízre. Egy nap folyamán legalább két liter teát kell elkortyolgatni.


Mivel a leukémia legtöbb esetben a lép hiányos működésének következménye, fentieken kívül még hat korty kálmosgyökérteát is el kell fogyasztani. Egy csapott teáskanál kálmosgyökeret ¼ liter vízben éjszakára állni hagyunk, reggel megmelegítjük és leszűrjük. Minden étkezés előtt és után fogyasszunk ebből egy-egy kortyot.


Három teáskanál (maximum három evőkanálnyi) svédkeserűt (svédcsepp) három csésze gyógyteával felhígítunk. Ezt a mennyiséget minden étkezés előtt és után egész napra elosztva isszuk meg.

Ajánlatos a máj- és lép környékére négy óra hosszat svédkeserűs borogatást, ezenkívül zsurlós dunsztkötést is helyezni.


Mindennemű savas élelmiszer, pl. narancs, citrom, grapefruit, a különböző gyümölcslevek, savanykás nyers gyümölcs, valamint erősen sózott, fűszeres ételek, felvágottak és a zsíros hús fogyasztása kerülendő. Almakompótot minden mennyiségben lehet fogyasztani.

2013. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alga-kapszulával foglalkozom. Egy 10 éves leukémiás gyermeket 3 hónap alatt tünetmentessé tettünk. És még rengeteg sok mást is meggyógyítottunk a csontritkulástól kezdve a rákig! Bárki kérdezhet privátban, ha valami súlyos baja van!
2013. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!