Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha kontaktlencse vásárlására...

Ha kontaktlencse vásárlására adom a fejem mit kell még venni hozzá? Milyet szoktatok venni havit vagy napit? Mennyibe kerülnek ezek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Tisztító folyadékot, ehhez adnak általában tokot is. Én havit használok. A lencse ára kb 6000/doboz (6 darab), a folyadék kiszereléstől függ, a legnagyobb, ha jól emlékszem olyan 4500.
2012. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lencse árak elég változóak, érdemes olyat venni amit szinte egész nap viselhetsz nekem ez olyan fél évente 20 ezerbe kerül, a folyadékkal együtt fél évente 24-et költök rá, a havi jobb egészségesebb, de a legjobb a napi lencse, de az drágább (fertőzések miatt) higiénia se elhanyagolható erre a célra alkohollal fertőtlenítem az asztalt ahol a lencsével bíbelődök. törölköző felejtős inkább papírtörlő mert az egyszer használatos.
2012. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!