Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orbáncfűtea és citromfűtea...

Orbáncfűtea és citromfűtea aki ivott már ilyet milyen hatást érzett és miért itta?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre hogy idegesség stressz stb.

2013. febr. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegességre, álmatlanságra ittam. Igazából túl sok változást nem tapasztaltam, de mintha tényleg nyugodtabb lettem volna (de lehet csak placebo hatás). Igazából rendszeresen kellene inni, ha krónikus az állapota vkinek.
2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Egyszer ittam. Azóta feláll.
2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó.. hát most erre mit mondjak? :D
2013. febr. 12. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én citromfű teát iszok stresszre, pánikrohamokra. Valamennyire tényleg lenyugtat. :)

Orbáncfűteát is tervezem kipróbálni depresszióra, de nem filteres, hanem konkrét fű, és nem tudom rávenni magam, hogy pepecseljek ezzel... :D

17/L

2013. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt iszom. A citromfűvel nyugtatásra, stressz, feszültség ellen stb. míg az orbáncfűvet depresszió, szorongás ellen. Erre mondják, h a baj csőstül jön.
2014. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!