Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kezdődő szürke hályog kezelésé...

Kezdődő szürke hályog kezelésére mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kiskutyámnak kellene.

Bármi ötlet jöhet. Szem tisztítása, étrend kiegészítés, szemcsepp.



2013. febr. 8. 20:06
 1/4 anonim válasza:
Filctoll készlet.
2013. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig úgy megörültem, hogy végre választ kaptam. Ez egy komoly dolog, nem kéne viccelődni vele...
2013. febr. 12. 16:43
 3/4 sántacsiga válasza:
Állatorvostól kellene kérdezni, de sajnos, ez korral jár.Nemigen lehet vele semmit csinálni. El tudom képzelni elvileg, hogy műthető, mint az embernél, de szerintem ez csak elvi és nem gyakorlati lehetőség.A szokott környezetben jól eligazodik a kutya, úgy tűnik, nem zavarja.A kutyáim -42 éven keresztül volt kutyám- általában így jártak. Amelyik 16 éves volt, teljesen elvesztette a látását, vége fele a hallását is- de kevéssé zavarta.Sajnos, ez természetes folyamat.A szürke hályognak csak a neve hályog, elhomályosodik a szemlencse.Embernél cserélik, mint nekem most.Ne aggódj!
2013. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, még semmit nem kell vele csinálni. Csak azért kérdezem, hátha van valakinek valami természetes megoldása. A kutyus még csak négy éves. Amúgy műthető náluk is.
2013. febr. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!