Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szép napot! Tapasztalata...

Szép napot! Tapasztalata valakinek van-e már a B17 vitaminról? Használta-e valaki, vagy esetleg hozzátartozó? Csak olyan válaszokat várok, aki már használta, vagy akinek használt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az amigdalint ma már nem tekintik vitaminnak.
2013. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És nem, nem csodaszer, nem gyógyítja a rákot. Mielőtt ebbe ölné valaki a vagyonát...
2013. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvoshoz van szerencsém, vagy csak egy vélemény?És akkor miért írnak róla olyan sok pozitív visszajelzést?
2013. febr. 13. 21:02
 4/7 anonim válasza:
Én nem használtam, de ismertem olyan rákos embert aki több százezer Ft-ot ölt bele, de sajnos nem maradt életben. Nem a B17-től, hanem nem gyógyította a rákot.
2013. febr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vastagbéltumoros betegnek adtam(nem hivatalosan) kúraszerűen.Mexikòbòl származott a készítmény.Nem mutattak a képalkotò vizsgálatok javulást,mi több,állapota romlott,májáttéte súlyosbodott.Alternatív terápiaként javasolni tudom a lúgosítò diétát,teljes életmòdváltást igényel,majd nagydòzisú c-vitamin szedését.Sokat segítene ha leírnád a pontos diagnòzist,lehetőségeimhez képest pròbálok tanácsot adni,de a diagnòzis függvénye a kezelés a homeopátiás szerek esetében is.
2013. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommenteléshez szólnék. Orvoshoz van eetleg szerencsém, v hasonló? A pontos diagnózist leírnám, ha privátban jó lesz Önnek. Válaszoljon, kérem, h mehet-e úgy privátban. Üdv.
2013. márc. 17. 21:03
 7/7 anonim válasza:
Jöhet privátban.
2013. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!