Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Japán tapasz valóban használ...

Gyurcsii kérdése:

A Japán tapasz valóban használ-e a méregtelenítésre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A japán tavasz?!Hmmm nem tudom rákerestem,meg minden,azon kívül nem találtam semmit,hogy a Japán történelemben mennyire fontos a tavasz,de méregtelenítésről,nem nagyon találtam semmit.majd ha van egy kis időd fejtsd már ki bővebben,mire is akarsz választ kapni....
2013. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Japán tapasz ha látnád....
2013. febr. 26. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Jéhh és tényleg XD
2013. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam róla,ami részletesen leírja,hogyan is működik:

[link]


Én is elolvastam,és kedvet kaptam hozzá....bár kissé drágállom....6800.-forint egy adag.Eléggé húzós,de lehetséges,sőt biztos vagyok benne hogy megéri.A japánok-Kínaiak mindig sokat tudtak az egészségről,és a gyógyításról-Sok sikert hozzá,és még egyszer bocs a félreolvasás miatt.

2013. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm válaszaid amúgy semmi problem !
2013. febr. 28. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a dm-ben vettem ma yang chi méregtelenítő tapaszt, az is ugyan ilyen és 2899 Ft volt, 10 darab van benne.
2013. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!