Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valóban fogyaszt a Trim24Seven...

Valóban fogyaszt a Trim24Seven nevű tapasz?

Figyelt kérdés

Láttam hogy jó árban is van. úgy 5-6 kg amit le szeretnék adni nyárra. rendszeresen sportolok, és egészségesen étkezem, de nem akar lemenni az a pár kiló.

15/L

176cm

76kg


2009. febr. 22. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Ha sportolsz, akkor gondolom nem vagy zsíros, az izom pedig 10x nehezebb, mint a zsír.

Ha izmos és sportos vagy, kiváló alakod lehet, egy kilót se fogyj!! Nem súly számít, hanem maga az esztétika. Nagyon-nagyon nem mindegy, hogy az a 76 kiló _micsoda_ rajtad, zsír vagy izom.

Ha dobsz képet (az arcod akár eltakarva) szerintem jobb tanácsokat tudnánk adni.

2009. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm pénzkidobásnak tartotta, bár pontosan nem tudom mi panasza volt. Ez egy étvágycsökkentő tapasz egyébként, szerintem 15 évesen nem ilyenekkel kellene fogynod, mivel többet árt mint használ.
2009. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!