Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mikor érdemes relaxálni? Úgy...

Mikor érdemes relaxálni? Úgy értem a napnak melyik szakaszában?

Figyelt kérdés

És baj ha elalszunk,miközben hallgatom a szöveget vagy ez így is hatásos?Pont a végére ébredtem fel,egy gyógyító regeneráló relaxációs gyakorlatról van szó,most csinltam másodjára ilyet...szerintem nagyon jó,megosztom veletek:)


[link]


2009. szept. 7. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor relaxálj, amikor rá tudod szánni az időt. Nem baj ha belealszol. Amikor kipihened magad nem fogsz elaludni. Minden más gondolatot zárj ki, és a szövegre figyelj, éld át. Próbáld meg hanganyag nélkül is(úgy nem vagy helyhez kötve).
2009. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint tudat alatt is hat...köszönöm szépen:)
2009. szept. 8. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen barmikor hasznos es jo relaxalni, de a legmegfelelobb idopot ra, a lefekves elotti oraban. Legyel akar nappali, vagy esti alvo. Ezt azert irom, mert aki pl.muszakol az gyakran felcsereli az ejjszakat a nappallal. De barmelyik napszakban jo, csak a munkadtol fugg, hogy mit csinalsz es mennyire tudsz elcsendesedni.
2009. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja es, ha teheted ne aludj bele. A relaxacio nem alvasrol szol, hanem koncentracio es lazitas. Ami el akar altatni meditacio kozben, az az emberi ego. Hiszen az O celja, hogy ne lepj ki ebbol a vilagbol. Tehat ha meditalsz, akkor az szandekkal, tudatosan csinald.Ugy hatasos;)
2009. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!