Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen zenékre lehet jól...

Milyen zenékre lehet jól relaxálni, elaludni stresszcsökkentés céljából?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ősrégi indián zenés CD-m,és imádom!!!Képes vagyok rá elaludni,de nem azért mert rossz,hanem ahogy elindul a zene,én rögtön ott érzem magam a természetben,az indiánok,tábotűz körül.Csak az a baj,hogy már "rongyosra" hallgattam,és érdekelne valami más is.

Létezik pl.babáknak nyugtató,altató CD?Mert én olyat hallottam,hogy igen,és a felnőtteknek is nagyon jó,természeti hangok vannak rajta.Ilyet hol lehet beszerezni?Tud esetleg linket valaki?A másik,a komolyzene,de abból a relaxálósokban is előfordul 1-1 dobverés vagy valami,arra meg nem jó pihenni.Straussnak van egy Cd-je,az az egyetlen ilyen pihis számomra,azt is nagyon szeretem.Valaki tud még mondani előadókat,CD-címeket akármelyik témakörből?Nagyon jól jönne,mikor tiszta ideg vagyok!:S


2009. jan. 29. 23:05
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia

Bár úgy látom neked igazából a komoly zene fekszik, mégis ajánlom, szánj rá időt és kóstolj bele a chillout, és longue stílusokba. Nagyon jókat lehet lazulni ilyen stílusú zenékre, előadót, és címet nem írok, de internetes rádiók közt tutti találsz majd ilyen adót!


Jó pihenést!

Relax!

2009. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=mpWMgkhx7yI&feature=related


...ez csak egy példa, de lehetnek eltérő ütemű, témájú track-ek...


Előző voltam.

2009. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Sounds of Nature – Summer Sunsets

Sounds of Nature – Mountain Paradise


Ezt a kettőt ajánlom, természet hangjai vegyítve lágy, gyengéd zenével, tuti siker, tesztelve :) Még akkor is bealszom rajta ha nem vagyok álmos :D

2009. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dadawa albumaira... Imádom őt... :) Hallgasd meg pl. ezt a számot, s meglátod: http://www.youtube.com/watch?v=cSyFNkLr2YI
2009. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki mire tud ellazulni, az egyéni. Én nagyon szeretem erre a célra az Enigmát (föleg a Behind the Mirror c. albuma, de különben mind jó), Deep Forrest, klasszikus hangszerelésben nagyon szeretem Hans Zimmer filmzeneszerzö alkotásait (The Lion King, Gladiator, Tears of Sun.. rengeteg van neki). Afrikai népzenét is nagyon szeretem, abból különösen ajánlom Lebo M dalait, de kereshetsz másokat is "tribal music" címszó alatt.
2009. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,mindegyiket meghallgatom majd!
2009. jan. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!