Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kemoterápia közben, után...

Kemoterápia közben, után milyen készitményt érdemes enni?

Figyelt kérdés
Ami csökkenti a mellékhatásokat.
2013. febr. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, és eleve semmit nem fogsz tudni enni.
2013. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, főleg a hányingert csökkenti a Forever Living Aloe Vera gélje.

[link]


pocsék az íze, gyorsan le kell nyelni.

2013. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Párom a varga gombát szedi.A 3. kétnapos kemón van túl,és eddig semmi mellékhatás.Annyi,hogyha megsérül,nehezen gyógyul.
2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sanuár ***** válasza:
A kemoterápiás kezelésre mindenki másképp reagál. Én 4-et kaptam, és csak az utolsónál volt hányingerem. Étvágyam volt, csak az izeket nem éreztem. Azt egyél ami izlik, és annyit amennyi jól esik. Én kemo előtt és utána még sokáig ettem az AVEMARt. Nekem bevált. Kemo kezeléskor kiirnak neked hányinger elleni gyógyszert, azt feltétlenül vedd be. Ahol kezeltek azt a részt krémezdd feltétlenül, mert nagyon kiszárad a bőr. Egyél sok piros gyümölcsöt, geogléba irdd be hogy milyen rákod van, és kapsz válaszokat, hogy mit javasolnak hogy egyél. Jobbulást, ne izgulj, meggyógyulsz!!!
2013. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kedves Utolsó!Azt,hogy érted "Ahol kezeltek krémezd jól"!Te mivel kented és mit!Köszönöm!
2013. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sanuár ***** válasza:

jaj bocsika, én a sugárra gondoltam, nem a kemora, én még utána kaptam 33 irányitott sugarat, és a bőröm begyulladt, és azt krémezgettem.

A kemonál nem kell krémezni, csak a hányinger csökkentőt-gondolom kaptál- vedd be. Nálam volt olyan hogy az első alkalommal miko9r kaptam vártam a hányingert hogy biztos fog jönni, nem vettem be a gyógyszert sem, gondoltam ha nincs hányinger akkor minek, aztán kioktattak hogy biztos fog jönni, jött is de a gyógyszer letompitotta igy nem okozott problémát. Én könnyen viseltem. Remélem nálad sem okoz nagy gondot. Gyógyulást kivánok, és csak a szépekre gondolj, légy vidám, vedd észre az életben ami szép, hidd el segit a gyógyulásban.

2013. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Körömvirág krémmel kell kenni a branül helyét,és még ahol begyullad a közelében.Kemónál is kell sajnos.
2013. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!