Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Érdemes elmenni az Ormos...

Érdemes elmenni az Ormos Intézetbe? És nem nagyon drága?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szükséges, érdemes. Itt az árakat is megtalálod.

[link]

2013. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 évvel ezelőtt ott gyógyították meg a tenziós fejfájásomat.

Sajnos,hosszú történet sok-sok félrekezeléssel,orvosi bakikkal,végül egy nagyon rendes professzor(prof.dr.Nyáry István) javaslatára mentem el az Ormos Intézetbe.

Íriszdiagnosztikát készítettek,majd kb.7-8 akupunktúrán voltam.Teljesen gyógyult vagyok,azóta semmilyen utókezelésre nem szorultam,nekem tényleg az utolsó mentsváram volt ez a hely.

Én tudom ajánlani,nem olcsó hely az igaz(de összevetve más tarifákhoz nem drága,abszolút átlagos),de nem veszíthetsz,sőt!

2013. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül érdemes, van ott egy akupunktúrás orvos aki nagyon profi.
2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a drága ? legdrágább a betegség!nekem egy hónapja fáj a fogam ,a fogorvos szerencsétlenkedik.Minden pénzt megadnák érte.Gondolom te is. Menj!
2013. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülye haverom elment oda, korábban badizott, megeröltette régebben a hátát, most diónyi csomók lettek benne ott kezelték. Az mondta túl drága, attitude teljesen rossz, és a siker is csak 50% volt neki.
2014. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!