Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem bírja a fülem a bizsu...

Nem bírja a fülem a bizsu fülbevalókat de én nagyon szeretem ezeket mit lehetne tenni hogy ne gennyezzen mikor beteszem a fülcsit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Fesd be színtelen körömlakkal és akkor nem fogja bántani a füledet. :)
2013. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nagyon allergiás vagy rá,akkor semmit,elcseszel magaddal,kijön máshol is az allergia.


Nikkelmentes ékszereket keress,nem is ezüst,nem is bizsu,antiallergén,és nem is drága.

2013. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tudtad, hogy az arany nem allergizál? Valószínűleg a te füled is az a típus, amelyik nem tűr meg mást, csak az aranyat. :) Amúgy mindkét előttem szólónak igaza van.

A húgom füle is ilyen érzékeny, de neki bevált a körömlakk, illetve igyekszik antiallergén fülcsiket hordani...

2013. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Próbálj olyan fülbevalót szerezni vagy csináltatni amelyiknek a fülbe akasztott része orvosi fém. Az biztosan nem aranyárban van.
2013. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is így vagyok vele de nekem csak akkor fáj ha kicsit nehéz és ha megsértem a fülem mert akkor piros lesz
2013. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!