Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nem bírom a bizsu fülbevaló...

Ha nem bírom a bizsu fülbevalókat, az mennyi idő után derül ki?

Figyelt kérdés
Tehát ha berakom, akkor lehet, hogy már 10 perc múlva elkezd fájni?
2010. aug. 2. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem bírom én se a bizsu fülbevalót, nekem 1 nap alatt jön ki, utána 3-4 napig nem tudok berakni semmit
2010. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet,de az is lehet,hogy kibír egy egész napot.

Én sem bírom,de attól szoktam tenni,reggel beteszem és este kiveszem ettől nem gyullad be csak,ha minden nap teszek akkor kikészül és muszáj pihentessem.

Volt olyan is,hogy 4 napig benne volt,benne aludtam és annyira begyulladt,hogy alig tudtam kiszedni,aztán egy hétig egyáltalán nem tehettem bele semmit.

2010. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van,hogy bírom jó pár napig,de aztán megfeketedik a helye vagy a másik eset,hogyha bent van akkor egyfoltában vikszketa fülem tőle.
2010. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát ha beraktam, és 10 perc után fájt,az nem attól volt? elég friss a lyuk a fülemben (1 hónapos kb) és eddig csak orvosi fém volt benne, ilyen kis bogyós, tegnap meg beleraktam egy lógós bizsut.
2010. aug. 2. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
én csak az aranyat bírnám, de azt meg nem szeretem. ezért bizsut hordok úgy h reggel beteszem, este meg kiveszem. ennyi időre nincs bajom tőle. viszont ha már másnap reggelig benn van, akkor érzem h feszül a fülem, gondolom elkezd gyulladni. amitől 10 perc után is fájt az nekem pont az orvosi fém volt. elég furcsa de azt bírom a legkevésbé, ezek szerint.
2010. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért fájhatott mer huzta a sulya...

amugy ha begyullad ne hogy ne tegyél bele fülbevalot!

szal akor tegyélbele ezüstöt vagy orvosifémet mer én egyszer jártam igy hogy begyulat és be is nöt utána szépen.

ugy hogy ha begyülad mindenkép legyen benne olyan fülcsi ami nem zavarja..

2010. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy óra után bebarnul, aztán feketedik, utána körülötte piros lesz, fáj, és begyullad
2010. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!