Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a kineziológiáról?

Figyelt kérdés
Egy barátommal megosztottam bizonyos problémáim, és ő azt tanácsolta, menjek el kineziológushoz, mert hasonló gonddal ő is oda járt, és neki nagyon sokat használt. Ha valaki volt, azt megkérném, hogy írja le a tapasztalatait, és hogy mennyire találta hasznosnak.
2011. okt. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekelne engem is (bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok).
2011. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Én 15 éves vagyok és tavaly nyáron apukám elvitt kineziológushoz, mert azóta szorongok amióta elvált anyától.Nagyon jól éreztem magam, éreztem utána, hogy "más lettem".De ez valamiért nem sok ideig hatott.Rá 1-2 hétre ugyanúgy visszaestem a rossz dolgokba.Nem hiszem, hogy a kineziológus hibázott, de nem tudom, hogy ez miért történt.Minden esetre nagyon jó dolognak tartom azóta is.:)
2011. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ma reggel voltam. Kicsit hókuszpókusznak tűnt a dolog, de meglátjuk hoz-e eredményt. 2. válaszoló, én úgy tudom hogy a tartós eredményért többször is kell menni.
2011. okt. 18. 20:54
 4/4 anonim válasza:
Az lehet, engem minden esetre apa csak 1* vitt...:)
2011. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!