Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hipnetorepeuta segítségévelv...

Hipnetorepeuta segítségévelv milyen eredményeket ért el, aki alkalmazta már?

Figyelt kérdés
Személy szerint testkép miatti gátlásaim miatt mennék, legalább is laikusként ezt látom első számú problémámat..és van egy lyan gyanúm,h ezzel a hozzáállással tényleges egézsségügyi problémákig fogom csvarani magam..
2013. márc. 5. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon függ a hipnoterapeutatol is es a te gondjaidtol.Vannak most ugy irjam betegsegek amit 3-4 üles alatt kigyogyit,vannak amikhez több kell.Pl. en erös felelem es panik miatt mentem egyhez,5x voltam semmi eredmeny.Majd honapok utan elmentem egy masikhoz(2x annyit fizettem),de 3x voltam,megszabadultam a felelemtöl es paniktol.
2013. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A terapeuta profi kell legyen, de 3 ülés alatt ha nincsenjavulás, tovább felesleges pénzkidobás. Már a másodiknál észre kell venni.
2013. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,igen a masodiknal eszre kell vennia javulast.Az ilyenek atlagba több penzt is kernek,de megeri.
2013. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!