Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szedett valaki hüvelygombára...

Szedett valaki hüvelygombára homeopátiás golyókat? Tapasztatokra lennék kiváncsi, hatásos-e?

Figyelt kérdés
lycopodium, kreosotum illetve monilia amiket szedek
2013. márc. 13. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A homeopátiás készítményeket úgy hozzák forgalomba, hogy előtte nem vetik alá vizsgálatoknak és senki sem tudja, hogy működhet-e, csupán "elmondás alapján" mondják rá, hogy ez hatásos. Továbbá az állítólagos hatásmechanizmusuk is arculköpi a legelemibb fizikai és kémiai ismereteket.


[link]


Első körben nőgyógyász, ha nem válik be amit mond, akkor tovább kell próbálkozni mással.

2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Nőgyógyász javaslatára már sok mindent kipróbáltam. Lehet nagyon ciki, de én sajnos hosszú évek óta küzdök ezzel a problémával. Enyhe folyás, nincs színe, nincs szaga, de őrületbe kergető viszketéssel jár. A gyógyszertári készletet, szerintem már simán kimerítettem. Mindenféle házi praktikákat próbáltam. az igazság az, hogy már bele is fáradtam. De feladni nem szabad! A Homeopátia más betegségekben nekem hatásos:Pl: sok a savam , azt homeoval kezelem, és jó! Tegnap keztem el a hüvelygomba kezelését is homeoval, de nem ezekkel a szerekkel amiket a kérdező fel sorolt.Még nincs egy nap alatt tapasztalatom , de jelentkezem. Ha neked ezeket a szereket javasolták szedd! Bajod nem lesz tőle. Ártani nem árt, max nem használ. Kíváncsi lennék neked milyen eredményt hoz?
2013. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!