Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rák elleni immunterápia hogy...

Rák elleni immunterápia hogy működik? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Meddig tart egy ilyen kezelés? Mit csinálnak pontosan? Mindenhol csak arról írnak, mi játszódik le a szervezetben a terápia alatt, de hogy milyen formában (infúzió, tabletta?), milyen rendszerességgel és meddig történik a kezelés, arról semmit nem találtam. Valaki, aki túl van már ilyenen vagy ismeri az eljárást, segítene?

2013. jan. 23. 22:02
 1/1 anonim válasza:
Reggel,este,délben szemes takarmány kb fél marék/ alkalom!! Az Infúziós kezelés rákfajtától függ, nekem Non-Hodgkin lymphom. Hát naponta 1 alkalommal kaptam ( de több üvegcsével) Kezelés után rögtön mentem csavarogni csak akkor voltam kórházban amikor kezelés ment illetve amikor vissza kellett mennem éjszakára. Ezek mellett szedtem az Aloe vera étrend kiegészítőket több fajtát is és ittam mellé a " Cod" őserdei teakeveréket. Szent meggyőződésem hogy az élni akarásnak és a fentebb leírt dolgok segítségével lettem egészséges (hála istennek hogy lekopogjam), semmi tünet nem volt rám jellemző mint a tipikus hányás,hányinger,rossz vérkép.. stb
2013. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!