Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szorongásra és pánikbetegségre...

Szorongásra és pánikbetegségre melyik alternatív gyógyító forma lenne a leghatásosabb? Kineziológia, homeopátia, Bach-terápia, agykontroll?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid?
2013. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szorongás miatt állandósult magas pulzus és mellkasi diszkomfort érzet.

Ha jön a pánikroham akkor még jobban megnő a pulzusom (volt hogy 160-ra is felment), lezsibbad vagy a kezem vagy a lábam, elkezd fájni a fejem és szédülök nagyon.

2013. márc. 18. 13:48
 3/15 anonim ***** válasza:

Majdnem hasonló mint nekem..:)

Pánikbetegségre kaptam anyu munkatársától gyógyszert azt napi szinten szednem kell így nyugodtabb vagyok nem pánikolok annyira semmin. Vagyis hát ez nyugtató hatású gyógyszer nekem be vállt.


De esetleg interneten keress egy szakembert akinek ezt leírod ő tud segíteni ebben!

2013. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül talán a kineziológia + homeopátia. Mindenképpen az okot kell megkeresni, ami a betegség mögött áll.
2013. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod az agykontrollt, sokszor segít.
2013. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Helló. A kineziológia (jó szakemberrel) biztosan. Ismerek olyat akinek egy alkalom után érezhetően javult. Külön Bach-os szakemberhez nem érdemes menni, a kineziológusok 90 %-a használ Bachot.
2013. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban a probléma gyökerét kell megkeresni, mert minden más csak tüneti kezelés. Kineziológust ajánlok énis, nekem segített. De nagyon fontos a jó szakember. Én már megfordultam párnál, és sok a kókler a szakmába. Akihez én jártam, az budapesti és ért a kineziológiához és a Bach-virágterápiához is, bár ezt az utóbbit nem próbáltam!
2013. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Főleg, ha olyan orvos, mint aki engem vizsgált.. 2,5 hónapja szedek pulzuscsökkentőt, és semmit nem használ. Azon kívül, hogy elalszok tőle, meg bekábulok...
2013. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatom tudom leírni:

Nekem a homeopátia vált be.

Én is nagyon rosszul voltam, magas pulzus szám, nehéz légzés, szédülés, gyengeség...

Nekem elmúlt a bogyókkal.

2013. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9, konkrétan milyen szereket használtál?
2013. márc. 29. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!