Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Irnátok nekem homeopátiás...

Irnátok nekem homeopátiás nyugtatokat . Nevukre lennék kiváncsi, esetleg tapasztalatokra a bogyokkal kapcsolatba. Ezt is hosszutávon kell szedni, hogy használjon?

Figyelt kérdés
Segitsetek nekem kérlek titeket
2013. márc. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Google - homeopátiás nyugtatók listája
2013. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
100%
Sedatif PC
2013. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan nem homeopátiás, de nagyon jó nyugtató a sárgabarackmag-olaj. Nekem bevált, egy kiskanállal szoktam, amikor úgy érzem, hogy feszült vagyok. Kb. fél óra után hat.
2013. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Itt egy link a sárgabarackmag olajról. Hiperaktív gyerekeknél is használják, mert nincs káros hatása.

2013. márc. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"mert nincs káros hatása."


Kivéve a cianidot, amit a sárgabarack magjában van.

2013. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy nem ezt a választ várod...de nem tudok jobbat...

Szedhetsz mindenféle hoemós dolgot, mint pl a Sedatif PC és társai. NEM fognak segíteni, ha valódi bajban vagy. Az alkati szeredre lenne szükséged, de ezt innen, mi nem tudjuk megmondani.

Én is nyugtatóért mentem homeós orvoshoz 2 hete. Az én alkati szerem a Lachesis volt és hatott. Sokkal jobban vagyok. Tudom uralni a helyzetet. DE NEKED nem hiszem, hogy pont ez válna be.

A munkatársnőm Natrium Muriatikum-ot kapott. Ez helyettesítette az addigi erős antidepresszánsait. Sikerrel!

A férjemnek Arsenicum Album kellett.

A barátnőm pánikrohamait a Phosphorus kezeli.

Szóval mindenkinek más a homeopátiás "nyugtatója". Biztos neked is más lenne, nem ezek amiket írtam. Megéri elmenni egy homeós dokihoz, mert valóban nincs mellékhatásuk és beválnak.

Általában 2 hétig kell szedni őket és hosszútávon beválnak. Ismétlésre akkor lehet szükség ha egy újabb erős stresszhelyzet visszaesést okoz. Akkor újabb 2 hét és minden oké.

Remélem jobban leszel...

2013. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Inkább nézd meg ezt a homeopátiás videót:


http://www.youtube.com/watch?v=Am_Jcr-wvBw

2013. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A férjemnek Arsenicum Album kellett. "

Ezt meggondolnám... A másik neve arzén-trioxid, ami egy baromi erős méreg.

2013. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egy baromi erős méreg."


Nem kell aggódni, mivel homeopátiás dózisban semmi hatása nincs. :)

2013. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!