Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha kisebb koromban nem foglalk...

Ha kisebb koromban nem foglalkoztam annyit a péniszemmel tehát nem mostam és egy-két éve megint mosom rendszeresen akkor az kapcsolatba van azzal hogy?

Figyelt kérdés
amikor nyugalmi állapotban van akkor simán felcsúszik a bőr de ha áll akkor csak nehezen és mintha egy gyűrű lenne rajta?
2013. márc. 5. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kapcsolat lenne, és úgy hívják, hogy fitymaszűkület.
2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha titokban szeretném ezt tartani a családom előtt akkor elvégzik úgy a műtétet meg a vizsgálatot hogy nem szólnak nekik?
2013. márc. 5. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Évekig nem mostad?
2013. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, tudom nagyon nagy butaság volt de mindig elfelejtettem és aztán úgy voltam vele hogy hagyjuk nem lesz annak baja :///
2013. márc. 5. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze ahhoz, viszont fitymaszűkületnek hangzik.
2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Titokban?

A dolog a következőképpen megy. Elmégy urológushoz, aki megállapítja, hogy szükület. Ha részleges metélés mellett dönt (lehet más is, de talán ez a valószínű), akkor reggel befekszel a kórházba, délelőtt megcsinálják, délután megnézik (kötés rendben, nincs-e abnormális vérzés), estére hazamehetsz.

Még egyszer azért be kell menni a kórházba, kötözés, ellenőrzésre. Egyébként Te kenegeted Betandinnal.

Egy hét múlva nagyjából túl vagy rajta....

Nekem pénteken csinálták, hétfőn dolgoztam, persze óvatosan.

2013. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1; Igen, kapcsolatban van a kettő, mert ahhoz, hogy ne szűküljön össze a fityma, használni kell.

2; Nem csinálják meg a műtétet, mert gondolom még nem múltál el 18 éves. Gyerek korban mindenhez szülői engedély kell. Meg kell várnod a 18-at.

2013. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na már most igen, az valóban butaság volt, hogy nem mostad, de nem attól szűk, hanem attól, hogy nem használtad a fitymádat (vagyis gondolom ha nem mostad, nem is igen húztad hátra).


Amit leírsz, az meg egyébként nem is akkora baj, mint amekkorát kerítenek belőle. Hátra tudod húzni, csak nehézkesen. Ez egy nagyon, nagyon enyhe fitymaszűkület, simán lehet, hogy egy kis tréning megjavítja.

2013. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,ez fitymaszükületre utalhet,de nem biztos hogy az,amit lehet néha házilag,de jobb urologussal orvosolni.Ha merev állapotban is hátra tudod húzni a péniszed nincs nagy baj,csak fürdéskor kezd el hátrahúzogatni rendszresen ha merev a péniszed.
2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!