Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Licium gyümölcsről valakinek...

Adrienn83 kérdése:

Licium gyümölcsről valakinek van saját tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma ajánlották a gyógynövény boltban és vettem is 1 cs-al. Meddőség ellen is segít azt olvastam, ugyanis babát szeretnénk 4 éve csak nem sikerül. Személyes tapasztalatokat várok elsősorban, ki miért ette és hogyan hatott rá. Köszönöm a válaszokat.

#goji bogyó #Licium gyümölcs
2013. márc. 26. 22:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Szia! Igen voltunk, a doki szerint spontán soha nem fogok teherbe esni, inszeminációt és lombikot javasolt de még azokra gyűjtjük a pénzt mert elég borsos az ár. Meg még átjárhatósági előtt állok még de mivel gomba nem ment még ki belőlem immár lassan 1 éve, szedtem tablettákat, só sok kúpot de most voltunk vissza és még mindig bennem vannak és amig ez van nem csinálnak átjárhatóságit és inszemet sem. Páromnál minden oké van, nálam ami gond, hogy megölöm a spermákat és túl sűrű a nyákom amin nem tudnak átvergődni :( Jelenleg az ezüst kolloidot iszom a gombákra mert olvastam és szintén ajánlották, meg vettem tegnap Licium gyümölcsöt 1 tasakkal.
2013. márc. 27. 00:47
 2/2 A kérdező kommentje:
igen minden érdekel küld nyugodtan köszi :)
2013. márc. 27. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!