Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen kalcium készítményt...

Milyen kalcium készítményt vegyek idős édesanyámnak a csontoknak? Pezsgőtablettát vagy mást és melyik márkát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mákolajat. Az a legjobb, mert tiszta, ellentétben a porokkal és tablettákkal, aminek a salak anyaga lerakódik az izületekben és pokoli fájdalmat koz. Herbáriában hozzájutsz. Naponta 2 mokkáskanállal kell csak fogyasztani.
2013. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Olyat kell venni, amiben van D-vitamin is. Nekem a gyógyszerész a Calcichew rágótablettát ajánlotta és jó is lett a kalcium szintem.
2013. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!
2013. márc. 27. 19:57
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha olcsón és hatékonyan akarsz kijönni akkor por formájában kapható kálcium-citrátot vegyél. Hozzá magnézium citrátot. Kálcium-magnézium arány 2:1 kell hogy legyen.
2013. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pezsgőtablettában a legdrágább általában.
2013. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a segítségeteket!
2013. márc. 28. 11:18
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha van a közeledben ALDI,akkor ott vegyél! Engem nemrég műtöttek pajzsmiriggyel,ez felel a szervezet kálcium anyagcseréjéért,és nekem az orvos ajánlotta ezt.Ez a legolcsóbb és legjobb szer,egy pezsgőtabletta,könnyen felszívódik és 1 db.a napi szükséglet 70%-át tartalmazza kálciumból,de van benne foszfor D3 vitamin és K1 vitamin,és cukormentes,többféle ízesítéssel is kapható.

Német gyártmány,a Krüger Gmbh gyártja a neve Well Active .A pontos árát nem tudom,mert nem én szoktam vásárolni,de a patikai pezsgőtabletták árának fele-harmada.

2013. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írtad! Persze, hogy van Aldi. Köszi!
2013. márc. 28. 19:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Szívesen,nincs mit.Én napi kettőt iszom a rossz felszívódás miatt,és megszűntek a kálciumhiányos tüneteim,mert nekem már zsibbadásos tüneteket is okozott az ujjaimon és a számon a műtét miatti heveny kálciumhiány. Később elég lesz napi 1tabletta is.
2013. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Látom hajlasz arra, hogy megvegyél bármilyen butaságot /port, pezsgőtablettát, stb./ ahelyett, hogy a legtisztább calciumforrást, a mákolajat választanád. Lelked rajta. De aztán ne csodálkozz, ha etán vesekövet találnak a mamádnál, de akor se, ha az izületei a lerakódások miatt kegyetlenül elkezdenek fájni, a csontsűrűség eredménye pedig nem változik pozitív irányba. Én sajnos megjártam néhány éve a tanácsolt módszerek egyikével. A reumatológus doktornőt legszívesebben nyakon ütöttem volna, mert ő írta fel a "Calciumot", amiben alig volt hatóanyag, méreg annál több.
2013. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!