Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Átverés-e a Kangen víz?

Átverés-e a Kangen víz?

Figyelt kérdés
Annyit olvasom a neten, hogy ilyen meg olyan betegségekből gyógyította ki az embereket(AIDS-ből meg rákból is!!!!), de biztos, hogy ez így van, és nem csak kamuszöveg hogy eladható legyen a sima csapvíz?? Ha valaki tud valami HIVATALOS(!!!) adatot, az linkelje be.
2009. szept. 21. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

szerintem nem annyira jó, mint amennyibe kerül. Sőt inkább mondanám, hogy KAMU.


A nyers-élő étrend sokkal hatékonyabb és olcsóbb megoldás:

[link]

2009. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Már megint a jó öreg savasítás lugosítás téma. Úgy hülyeség ahogy van.
2009. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
nem átverés:ÜZLET,persze annak aki eladja.
2009. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

http://www.youtube.com/watch?v=ebfqyOaZe5k&feature=player_em..


TV2: [link]


Szerintem nem érdemes itélkezni arról amit nem ismer az ember. Egy fontos kiegészítés a kérdéshez: NEM a víz gyógyít! A szervezetet segít visszaállítani annak egészséges állapotába azáltal hogy segíti megkötni a szabadgyököket, hidratál az apró molekulacsoportosulással és lugos épp úgy ahogy a vérünk, sejtjeink is. Ti tudtátok hogy 1931-ben Nobel díjat kapott valaki azért mert felfedezte a rák okát? Sőt ő maga is rákos volt és meggyógyította magát! Otto Warburg az uriember. www.nobelprize.org oldalon a munkája. Egyébként nem a lúgosság a víz lefontosabb tulajdonsága. Az csak a 3.! Ha érdekel valakit a téma és inná a vizet (ingyen) annak tudok segíteni. Email címem publikus. A Kangen víz nem csodavíz. Épp olyan víz mint a természetben is előforduló Holy Water Lourdes-ban. Emberek ezrei járnak oda vízért. Mert gyógyít. A Kangen gép valóban nagyon drága (relatív) de ki nem adna meg bármit az egészségéért?

2009. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
69%
A Kangen-vizes oldal (és persze a nemzetközi lapjuk) a legjobb kikapcsolódás, ha a vegyész haverokkal egy jót akarunk röhögni. Annyi valótlan hülyeséget írnak, hogy egyszerűen nem hittük el, hogy tényleg létezik. De igen, és kérek mindenkit ne dőljön be.
2010. febr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ahogy nézem a válaszokat és a hasznosságukat azt látom, hogy a negatív vélemények (kamu és a hülyeség) viszik a prímet. A tudományos megközelítés 0% hasznosságot kapott. Én nem tudom a helyes választ, de fentiek arra motiváltak, hogy írjak, így megmondom Neked a leghasznosabbat, amit tehetsz: Szerintem próbáld ki magad. Úgy tudom, két hétig ingyen adják.

Zs

2010. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A testet az elme irányítja, és az vagy aminek hiszed magad. Ha valaki elhiszi hogy a víz gyógyít, azt meg fogja gyógyítani. Ameddig valaki kétked, addig nem fog használni. Egyébként én mostanában kezdtem Kangen vizet inni az edzéseim során, ízben semmi extra, de hiszem hogy segít.
2010. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem azokat akik csak fikázni tudnak érvelés nélkül. Ilyenekre gondolok: "Úgy szar ahogy van." Intelligens ember megindokolja a véleményét. Persze ha nincs kellő ismerete a dologról akkor esetleg irigység vagy csalódottság miatt ennyire negatív. A "vegyész haverokkal jót röhögünk" szöveg meg hitelességet sugall, hisz "tanult" ember benyomását kelti. Ugyanakkor a tanult ember nem feltétlenül intelligens, sem pedig szakértő. De modok valamit. Ha édesanyám vérnyomása, koleszterinszintje, vércukra 1 hónap vízivás után tökéletes értékre állt be akkor erre mit mond a vegyész? És ha hozzáteszem hogy nem tudta anyám hogy milyen vizet iszik és annak milyen hatásai kell hogy legyenek? Az hogy Japánban 35 éve használják, minden 3. háztartásban ilyen vizet isznak az is tömeges hülyeség? Én azt mondom nem hit kérdése (persze csak hittel is sok minden elérhető), ki kell próbálni és úgy véleményt alkotni.
2010. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Nos, kedves előző, hogy miért mondják, h hülyeség?

Nézzük, mit állít a kangenes cucc:


- lúgosít.

Kamu, mert csak a vizet elektrolizálja. Így mire megy a szervezet az OH- ionokkal, azok egyből semlegesítődnek a gyomorsavban. Nem jut be semmi lúgosító hatású molekula a szervezetembe, csak a gyomromat terhelem vele. A savas refluxra szokták alkalmazni, de a kiváltó okot ez nem oldja meg.


- antioxidáns.

Ez azt jelenti, hogy az oxidatív folyamatokat gátolja a szervezetben. Na most, miféle antioxidáns jut be a vízbe a közönséges elektrolízis és ioncsere folyamán? Semmi. De ha mégis, akkor se lenne olyan, aminek lenne elég hosszú élettartama ahhoz, hogy a szájunkig jutva megőrizze antioxidáns hatását... KAMU.


-hidrolizál

Hát valóban, vizet és egyéb ásványianyagokat iszunk, még szép, hogy hidrolizál. De ez a kangen azt állítja, hogy azért, mert jobban felszívódik ez a víz, mivel kisebb klaszeterekbe áll a csapvíznél, és jobban "átfér" valahol. Namármost, a folyékony víz nem áll be semmiféle klaszterbe... se a csapvíz, se semmilyen más víz. Egyszerű szerkezeti kémia...


az meg, hogy fogyni lehet tőle, meg normalizálja a koleszterint, stb... a túlzott negatív ion bevitel a szervezet számára nem jó, a vesét fokozott működésre kényszeríti, a gyomorsav kevésbé savassága miatt rosszabbul emésztődik és szívódik fel a táplálék... Nincs ebben semmi ördöngősség, a koleszterinbeteg egy rendes diétával is meggyógyult volna, enélkül a "csodavíz" nélkül.

2010. júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
67%

Vásároltam a családom részére egy SD501 Kangenvíz készítő gépet (NEM HAMISÍTVÁNYT). Nem azért mert betegek voltunk, hanem mert sok jót írnak róla, gondoltam betegség megelőzés céljából befektetünk. A vásárláson 3 napig gondolkoztam, mert a negatív hozzászólásokat a hozzá nem értők beültetik az ember fejébe. Kigondolják hogy az márpedig biztosan nem működik."semlegesítődnek a gyomorsavban"ne egyél semmit, mert akkor minden semlegesítődik a gyomorsavban." a szájunkig érve megőrizze antioxidáló hatását" műszert is vásároltam más gyártótól, tehát mérni tudom az antioxidáló hatását is. A -750 antioxidáló víz flakonba minden nap mértem, 4 nap elteltével -500 lett.A negatív hozzászólásúak nem értenek hozzá, nincs pénzük megvásárolni, nem spórolnak rá, így nyugtatják magukat, hogy úgy sem lenne az jó. A tanácsom nekik, készítsék a pénztárcájukat a műtétekre, és a korai eltávozásra, betegségekre. 7 hónapja használjuk a gépet. Nagyon sok jó tapasztalat van a 7 hónap alatt is. Főleg idős embernél, akinek már van néhány meglévő betegsége, és észreveszi ha elmúlik. Ehhez az kell, hogy ha lehet, más, savas italokat ne fogyasszon mellette az ember, és minimum 1,5 liter/ nap. Ha kevesebbet iszol el se kezdd.


Napkollektort is vásároltam a negatív hozzászólások ellenére. Ott is írtak mindent. Hogy az így, meg úgy nem működhet. Még majdnem grafikont is rajzolnak hozzá. Novemberben 53 fokos melegvizet készített. Nyílván a vásárláskor oda kell figyelni hogy nem a legolcsóbb kínai vackot kell megvásárolni.

2011. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!