Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kiskorom óta allergiás vagyok....

Kiskorom óta allergiás vagyok. Sokféle gyógyszert szedtem már de nem igazán jött be. Mennyire hatásos a természetgyógyászat? Hallottam már akupunktúráról is, használ?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények. Az akupunktúra gyógyászati terápia, ez jobb helyeken nem kérdés.


A természetgyógyászat módszere érdekes, én úgy gondolom találsz biztosabbat is, de ki lehet próbálni.


Azért azt gondold át, hogy mik okoznak gyakran immunrendszer túlműködést, autoimmun folyamatokat? Hát azok az ételek és anyagok amik áteresztővé teszik a bélfalunkat, gabona és tej fehérjék.


Lehet, hogy az allergiád néhány hét alatt javulni fog csak attól, hogy nem eszel kenyeret (tésztát, stb.) és tejet (tejterméket), burgonyát, szóját, babot.


És ezután még lehet gyógyterápiákba is kezdeni, ha esetleg ez az egyszerű problémakezelés nem segítene.

2013. ápr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A természetgyógyászat sokat segíthet.Ha a gyógyszerek nem segítettek eddig, akkor pláne érdemes kipróbálnod.Jó pár ismerősöm van, akik már csak papíron allergiások, gyakorlatilag meg tünetmentesek.Ők pár gyógynövénykivonattal karban tudják tartani a problémájukat. Jobbulást!

2013. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyik példa rá, hogy meg lehet belőle gyógyulni is.

nekem köhögésem volt: éjjel-nappal, fullasztó, azt hittem egyszer megfulladok. Aludni sem tudtam. Hihetetlen, de meggyógyultam.

2013. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Apukám is nagyon küszködött az allergiával volt hogy fotelban kellett aludnia annyira fulladt. Sok fajta gyógymódot kipróbált és egy sikerült neki. havi átlagosan 30-35 ezer forintit költ erre valami gyógynövényes ízé.. Ha gondolod megkérdezem tőle mi is ez pontosan. Csak akkor írj privit mert nem kapok értesítést ha válasz érkezik a kérdésre.
2013. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!