Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vital Group vizsgálat megbízható?

Vital Group vizsgálat megbízható?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok jövő hétre egy Vital Group rendezvényre, meghívót küldtek, azt mondták, képalkotó eljárásos vizsgálatot csinálnak, ami alapján megállapítható, van-e valamilyen eltérés, rosszindulatú elváltozás, érrendszeri probléma, stb. a testben. Viszont reggeltől délig tart, puccos helyet bérelnek, és nem lehet elmenni közben. Nem tudok ott lenni öt órán keresztül, és az eredményért vissza sem lehet menni. Nekem picit gyanús, hogy valami mlm-cuccos vagy hasonló dologról van szó. Egy sima szűrővizsgálat azért egészen más lenne. Nem tudom, megéri-e elmenni, ha hülyeség, nem vennék ki fél nap szabit, ha viszont tényleg hasznos vizsgálat, akkor igen. Valakinek van tapasztalata?
2013. ápr. 8. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Aligha ők akarják a Te pénztárcádat gyarapítani.


Vannak megbízható vizsgálati módszerek (vérvétel teljeskörű kivizsgálással), én tartózkodnék az ilyen fajta újdonságoktól. Nem látom az úttörést benne. Például egészséges és 'felmérés szerint' kevésbé egészséges embereknek egyaránt ugyan úgy ápolniuk kellene az egészségüket. Hát akkor az legyen a lényeg, hogy ezt hogyan tegyék meg, ehhez viszont nincs szükség az embert kirángatni munkaidőben, azt pedig nem értelm hogyan ne lehetne elmenni közben? Ugye ez csak vicc..


Ezek a saját nézeteim, mivel én mást tapasztaltam jónak, és tisztában vagyok vele, hogy sok újdonságnak csak a füstje nagy, valójában csak újabb próbálkozások haszonszerzésre.. Ami valahol érthető természetesen.

2013. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

nehogy bedőlj nekik, rád akarnak majd sózni egy szar különlgesnek beállított cuccot több százezer Ft-ért, még hitelt is ajánlanak rá... nagyon... nagyon gáz, átverés, csalás az egész


ugyan ilyen rendezvényen a meghirdetett 36 000 Ft ajándék csomag most figyelj!! egy lóbalzsam, egy hajszárító törölköző és egy hiper gagyi játék sátor volt ami ha összesen ér 3000 Ft-ot akkor sokat mondtam


de azért árultak mindenféle jót porszívót, levegő tisztítót, víztisztítót, turmix gépet szar 5-600 000 Ft-ért :D

2013. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 alf válasza:
fel kellene őket jelenteni.
2013. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gabi58 válasza:

Sziasztok! Épp most jövök egy Vital Group előadásról. Kaptam előtte én is egy értesítőt.Felkeltette az érdeklődésemet a hőtérképes felvétel, mivel erről már korábban is hallottam.Kivettem egy nap szabadságot, regisztráltam telefonon, ahol elmonondták, hogy végig kell hallgatni előadást ,3 órás közben elkészítik a felvételeket, a végén röviden kiértékelik, ha betegséget jelez, utólag postán értesítenek.

Az elején röviden az egészségről beszélt, majd rátért egy víztisztító berendezésre 150000 ft-ért, utána bemutatott egy atkairtó porszívót , egy párnát, egy konyhai robot gépet 600 000 ft-ért.A végén meglepetésként sorsjegyet kaptunk, és ajándékokat sorsoltak ki.Aki nyert, az megvehette a konyhai robotgépet 370 000ft-ért. Én szintén a nyertesek közé tartoztam, egy víztisztítót és egy porszívót nyertem.... volna ha megveszem 370 000 ft-ért a a konyhairobotgépet.Ráadásul kiderült,hogy nyertem,gyorsan egyikük külön helyiségbe vonult velem és szinte azonnal el akarta döntetni velem a vásárlást.Gondolkozási idő nem volt.Eldöntöttem: nem vásárolok.Utána rá akrtak beszélni egy víztisztítóra, egy gyapjú takarót ígértek hozzá ajándékba. Erre is "nem" a válaszom,az úr gúnyosan megjegyezte: "ingyen kellene ugye?"Kifelé menet a kezünkbe nyomták a felvételeket, szó nélkül.Próbáltuk néhányan megfejteni de nem sikerült.

2013. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hmm.. 370 000 forintból egy éven át lehet úgy enni, hogy azzal már számos krónikus betegség előfordulási esélye nagyban a ma Magyarországon az adott betegségben szenvedők egészségesekhez viszonyított aránya ALÁ CSÖKKEN.


Azaz ennyi pénzből már jóval egészségesebben lehetne élni, de tök jók a robotképek és a víztisztítók, gondolom :D

2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ma voltam a "vizsgálaton". Megismertem az értékesítés undorító formáját. Bemutatták a különböző gépeket, ezután jött a szerintem átverés. A lényeg, hogy sorsolás, nyertél ezt meg azt. De ahhoz hogy elvidd, fizess ki 370 ezer forintot, akár hitelre. Hát ez nem nagyon jött össze. Mert ugye senki nem jár több százezer forinttal. Ami undorító, hogy mindezt idősebbekkel akarják csinálni. Maga a vizsgálat kb. 5 perc. A felvételt a végén odaadták, az eredményről kb. másfél hét múlva jön eredmény, ha jön. A végén heten "nyertek" egy víztisztítót, egy Teddy mackót, amihez ajándékba kaptak egy másikat, ajándékba kaptak két bárány takarót, de aki nem vállalta az egyik takarót kifizetését, még a mackót is elvették Tőle. Na erről szól a vizsgálat. 1/2 9 - 12 óra 30 percig tartott. Maga a vizsgálat, lehet hogy jó, mert már olvastam róla.
2013. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Most érkeztem haza egy ilyen "vizsgálatról! Nem látok az indulattól és a kétségbeeséstől, embereket, hogyan, milyen őrült módon lehet MANIPULÁLNI! A termográfiás eljásra szóló meghívót pár napja kaptam meg, nem volt feltüntetve semilyen cég, intézmény neve, csak a színhely Sas Panzió, Törökbálinti út. Az eljárást ismertem, néhány éve vezették be Magyarországon, pár évvel ezelőtt sokkal bonyolultabb készülékkel végeztek ilyen vizsgálatot rajtam, ez a mostani egyszerűbbnek tűnt, megkaptuk a végén a felvételt, ezt nem kommentálom, hiszen nem értek hozzá.

A délelőtt első része előadással telt, az egészséges életmód feltételei, néhány jó ötlet az egészséges táplálkozáshoz, ezt András adta elő, igen jó szinészi képességekkel megáldott úriember, kicsit sokat használta ugyan a viccet félretéve kifejezést. Hát viccesnek nem volt mondható... Ezt követte a "termékek" bemutatása, masszőrágy, gyapjútakaró, víztisztító berendezés. Nem értek hozzá, mennyire voltak felárazva mindezek a termékek, a hallgatóság nagy része meggyőzhető volt és vásárolt. De nem akárhogyan. A cirkuszi kelléknek is beillő széfből kerültek elő a sorszámok, majd az ajándékcsomagok. Maria segédkezett a felbontásnál, minden egyes műveletet meg kellett tapsolni./ Gondolom a jó hangulat érdekében./ Miután a 4 v. 6 masszírozóágy mintegy féláron elkelt a győztesek által, óriási tapsviharok közepette, következett az újabb felvonás a játékmackók osztogatásával. Itt már 4 résztvevőnek a plénum elé kellett vonulni és Komolyan megigérni, hogy az ingyen játékmackók jó helyre fognak kerülni. Ezután 4 asszisztens viharos gyorsasággal behozott 1-1 gyapjútakarót, ráadásnak ingyen ajándéknak, majd 300000 Ft értékű víztisztítót és 1-1 újabb takarót, azzal a kommentárral, hogy a cégnek 3 icipici kérése lenni a nyertesek felé, az első kettő a jó helyre kerülést ill. a termékek népszerűsítését jelentette, a harmadik pedig a 2. takaró előállítási árának megfizetését 140000 Ft-ot. Mindez megpecsételve, azt hiszem a második lépcső után egy műanyagpohár édes Martinival.Miután mindenki boldog és elégedett volt, a 4 résztvevőből csak én álltam ellen a csodélatos lehetőségnek, lezárult az esemény, az ajándékot igénybevevőkkel megkezdődött az egyeztetés, az esetleges részlefizetési lehetőségek számbavétele.

Legtöbbjük elégedetten távozott. Leginkább András és az 5 segítő ember.

Szóval ennyi...És akkor még nem nem is beszéltem a látványosan kátránnyá égetett gyógyszerek bemutatásáról, amelyiknek némelyike nélkül talán már nem is vehetne részt a résztvevők egy része az ilyen rendezvényeken.

Engem Molnár Ildikónak hívnak.

2013. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy dolgot nem értek csak: MIBŐL?


Magyar embernek honnan van pénze? Én ha munkát találnék is, 80-100 000 forintból hogy lenne csak halvány lehetőségem ilyenre költeni? Ez valami varázslat..

2013. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MVica válasza:
Megkérdezhetem esetleg, hogy valakinek megvan-e ennek a cégnek az elérhetősége? Én is kaptam egy hívást a vonalas telefonomra tőlük, és a hölgy, aki hívott, nem volt hajlandó a cégvezető elérhetőségét megadni. Amin megdöbbentem, hogy az én cégem neve Vitalgroup Kft. de én semmi ilyennel nem foglalkozom. És tudtommal nem szerepelhet ugyanazzal a névvel két cég. Utánanéztem, nem találtam másik, ezzel a névvel bejegyzett céget, viszont, ha ezek így dolgoznak, azzal az én cégem hitelét rontják, és szeretnék utánajárni a dolognak!!!
2013. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Elővettem megint a meghívót, amelyen nincs feltüntetve a Vitalgroup Kft, csupán annyi, hogy a hőtérkép mérést a THERMOMAP Kft végzi. Talán ezen anyomon lehetne továbbmenni. Én felháborodásomban írtam a Magyar Belgyógyász Társaság Főtitkárának is, minthogy Ők szerepelnek a meghívón fősponzorként, de nem kaptam választ. A SAS KLUB Hotelben lehetne még érdeklődni, ott volt 2013 okt.1-én az előadás. Sok sikert!
2013. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!