Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan ingyenes urológiai vizsgálat, ami még megbízható is?

Figyelt kérdés
Köszi!

2012. szept. 13. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Házi orvosi beutalóval kell menned a területileg illetékes urológiára.Szerencsére Magyarországon ingyenes az orvosi ellátás amennyiben bejelentett munkahellyel és rendezett tb-vel rendelkezel.
2012. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetemi hallgató vagyok, tehát munkahelyem nincs, a tb rendezett. Beutaló mindenféleképpen kell? Nem elég, ha odamegyek egy rendelőhöz/klinikához? Köszi!
2012. szept. 13. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen elvileg kell a szakorvosi rendelőkbe be utaló.Régebben volt rá példa,hogy csak sima tb kártyával elment valaki szakorvosi rendelőbe,hogy neki ilyen meg ilyen problémája van és nincs háziorvosa vagy éppen vidéki stb de mára annyira megszigorítottak mindent,hogy erősen kétlem lehetséges lenne.Persze lehet van valamilyen megoldás mert ha valaki vidéki bejelentett lakcímmel rendelkezik de a fővárosban él,dolgozik vagy épp tanul akkor kell lenni valamilyen megoldásnak,hogy ne kelljen akár több száz kilómétert utaznia haza ha orvoshoz kell mennie.Szerintem előzetes bejelentkezés alapján lehetséges valamilyen megoldás.A János Korházban van urológiai szakrendelés ahová a város minden pontjárol járnak emberek.Szerintem oda kéne menned és megkérdezned fogadnak-e?Lehet,hogy tb kártyával simán minden nélkül mehetsz vagy adnak egy idő pontot.
2012. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy a kollégámnak bőrgyógyászhoz kellett mennie és nem volt bejelentett budapesti lakcíme mert albérletben lakik itt és telefonon egyeztetett egy időpontot.Fogadták.
2012. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Urológifára nem kell beutaló, én is beutaló nélkül mentem, mehetsz a lakóhely szerinti Szakrendelőbe, vagy kórházba.
2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, kedves Egyetemi hallgató! :)


Az urológushoz nem kell beutaló, ergo a háziorvos kihagyható. Azonban nem tudom, mi az, ami miatt te felkeresnéd, ugyanis az, hogy ki mennyire alapos, az elsősorban orvostól függ, nem pedig a rendelés helyétől. Ebben az esetben talán hasznosabb lenne megosztanod velünk miért szeretnél vizsgálatot, vagy mi a problémád, amire beigazolást kérsz/vársz!? :)


Amúgy mennyi idős vagy most?

2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...bár igazad van, nem muszáj megmondanod. Végül is nem én kértem itt segítséget, tehát nem nekem fontos a válaszadás...
2012. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!